23. مهر 1399 - 17:14
بیرجندرسا-معاون بازرسی و حمایت مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار کرد: در دو ماه گذشته پنج انبار محل نگهداری کالا از جمله لاستیک، روغن موتور، آرد توسط بازرسان سازمان با همکاری پلیس امنیت اقتصادی کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،علی تهوری، امروز چهارشنبه ۲۳ مهرماه در جلسه ستاد استانی احتکار و اختفا گفت: پرونده متخلفین به اتهاماتی نظیر عرضه خارج از شبکه، احتکار و ظن به قاچاق به ارزش ریالی بالغ بر ۲۲ میلیارد و۸۴۹ میلیون ریال به اداره کل تعزیرات حکومتی جهت سیر مراحل قانونی ارسال شد.

وی با اشاره به ثبت بیش از هفت هزار انبار در سامانه جامع انبارها از کلیه فعالان اقتصادی اعم از صنفی و غیر صنفی که نسبت به نگهداری کالا اقدام می‌کنند خواست هرچه سریع تر نسبت به ثبت انبار خود در سامانه جامع انبارها اقدام کنند.

وی به افراد سودجو که بخواهند در شرایط فعلی بازار با عدم عرضه نسبت به احتکار کالا اقدام کنند، هشدار داد و خاطرنشان کرد: با قاطعیت با متخلفین برخورد خواهد شد.

تهوری با تشکر از همراهی مردم‌ از هم استانی‌ها خواست انبارها و محل های مشکوک نگهداری کالا را به ستاد خبری ۱۲۴ بازرسی اعلام کنند.

نظرات کاربران