23. مهر 1399 - 13:14
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به آغاز مرحله سوم گام دوم «کمک مؤمنانه» از امروز ۲۳ مهر در استان، گفت: در این مرحله از رزمایش 32 هزار 885 بسته معیشتی در بین خانوارهای کم‌برخوردار توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، سردار علی قاسمی ظهر امروز در حاشیه مراسم آغاز توزیع مرحله سوم از گام دوم نهضت کمک مؤمنانه در حسینیه جماران بیرجند، اظهار داشت: گام نخست رزمایش «کمک‌ مومنانه» همزمان با شیوع کرونا و ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در استان خراسان‌جنوبی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این رزمایش در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری اجرا می‌شود، بیان داشت: مرحله نخست این رزمایش طی سه مرحله برگزار و گام دوم رزمایش نیز طی سه مرحله برنامه‌ریزی شد که دو مرحله آن طی دهه امامت و ولایت و دهه اول محرم اجرا شد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به آغاز مرحله سوم گام دوم «کمک مؤمنانه» از امروز ۲۳ مهر در استان، مطرح کرد: در این مرحله از رزمایش ۳۲ هزار و ۸۸۵ بسته معیشتی در بین خانوارهای کم‌برخوردار توزیع خواهد شد.

قاسمی از توزیع ۵۰۸ سری جهیزیه با همکاری کمیته امداد و سپاه استان و سایر نهادها در این مرحله از رزمایش خبر داد و مطرح کرد: همچنین ۵۴۰ فقره کارت هدیه ویژه نیازمندان و ۹ هزار و ۸۷۱ بسته پوشاک و کفش نیز طی این مرحله توزیع می‌شود.

وی توزیع ۶۷۹ هزار و ۸۱۸ پرس غذای گرم، توزیع ۱۷ هزار و ۳۱۹ کیلوگرم گوشت گوسفندی، پخت و توزیع ۱۲۷ هزار و ۸۳۵ قرص نان و پرداخت یک هزار و ۵۲۶ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه بین نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا و توزیع ۱۶ هزار و ۱۷۸ بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان نیازمند در مرحله سوم گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه خبر داد و افزود: در مرحله سوم از گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه بالغ بر ۳۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان کمک جمع‌آوری شده است.

نظرات کاربران