20. مهر 1399 - 10:16
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی از پرداخت رقمی فوق‌العاده در قالب مرحله‌ای دیگر از عواید حاصل از فروش سوخت به مرزنشینان استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، مشیرالحق عابدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز مبلغ یک میلیون تومان به حساب مرزنشینان عزیز استان واریز می‌شود.

وی افزود: با وجود اینکه امسال و تا این لحظه سوخت مرزنشینان فروشی نداشته اما با پیگیری‌های شخص استاندار، در این مرحله بیش از مراحل قبلی و رقم یک میلیون تومان به حساب مرزنشینان واریز می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی عنوان داشت: رقم تعیین‌شده در قالب عواید حاصل از فروش سوخت مرزنشینان در مراحل قبلی ۷۱۴ هزار تومان بوده که در این مرحله افزایش چشمگیری دارد.

عابدی یادآور شد: این دومین مرحله در سال جاری است که رقمی تحت عنوان عواید حاصل از فروش سوخت به حساب مرزنشینان واریز می‌شود.

وی افزود: در این مرحله نیز، همچون مراحل گذشته، اهالی ساکن در ۶۹ روستای شهرستان‌های مرزی نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه مشمول دریافت این رقم می‌باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی عنوان داشت: امیدواریم با تلاش و پیگیری‌های شخص استاندار، پرداخت عواید حاصل از فروش سوخت مرزنشینان همچنان ادامه داشته باشد.

عابدی اضافه کرد: پرداخت مبالغی در راستای کمک به مرزنشینان در ماندگاری جمعیت در مرزها و جلوگیری از مهاجرت این قشر زحمتکش بسیار مؤثر است.

نظرات کاربران