19. مهر 1399 - 14:01
بیرجندرسا-نتایج قرعه‌کشی چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، مراسم قرعه‌کشی چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو، امروز 19 مهرماه با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر برگزار شد.

در مرحله چهارم فروش فوق‌العاده ایران خودرو، 3 محصول وانت آریسان، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شده است.

نتایج این قرعه‌کشی پس از تأیید توسط نهاد‌های ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو قرار گرفته و شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران‌خودرو، در بخش میزکار/ استعلام وضعیت قرعه‌کشی از نتیجه مشارکت خود در این طرح اطلاع یابند.

همچنین اسامی برندگان به تفکیک خودرو و بر اساس کد ملی و شماره پیگیری از اینجا قابل دریافت است.

اطلاع‌رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

مشتریان منتخب در این طرح تا 5 روز فرصت خواهند داشت با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت‌نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت اتمام این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

در این قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله چهارم در بخش خودروی وانت آریسان تعداد 65،796 نفر ثبت‌نام داشته‌اند، همچنین در رانا پلاس 650،137 نفر، و سورن پلاس 1،366،585 نفر اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

نکته قابل تأمل این است که ظرفیت کل این طرح 8000 دستگاه خودرو است که در مجموع 2092518 نفر ثبت‌نام کرده‌اند یعنی از هر 261 نفر نام یک نفر به‌عنوان برنده اعلام می‌شود.

نظرات کاربران