9. مهر 1399 - 7:38
بیرجندرسا-۶۸۷ قطعه زمین برای ساخت مسکن در قالب طرح اقدام ملی امروز در شهر طبس قرعه کشی و تعیین تکلیف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: مراسم قرعه کشی با حضور نماینده دادستانی، بازرسی، شورای شهر، فرماندار، نماینده امام جمعه، نماینده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ۳۰ نفر از متقاضیان مسکن و سایر نمایندگان مربوطه برگزار و زمین‌ها به متقاضیان واگذار شد.

آسمانی مقدم با بیان اینکه شهر طبس بعد از قم در سطح کشور جزو شهر‌های دارای استقبال فوق العاده بوده است، افزود: سهمیه شهر طبس در ابتدا ۱۸۰ واحد بوده که با توجه به استقبال خوب مردم در طی چند مرحله مشکل تأمین زمین در این شهر پیگیری و برای ۳ هزار و ۳۸۷ نفر زمین تأمین شده است.

وی گفت: امروز در اولین فاز ۶۸۷ قطعه زمین در قالب ۳ پروژه ۵۶، ۱۷ و ۶۱۴ واحدی به متقاضیان واگذار شد.

آسمانی مقدم با بیان اینکه هر قطعه زمین به دو متقاضی واگذار می‌شود، گفت: متقاضیان ظرف مدت یک هفته فرصت دارند اقدام به جابجایی در یکی از سه پروژه مذکور کرده و افراد شریک در زمین خود را انتخاب و به بنیاد مسکن اعلام کنند.

وی گفت: در غیر این صورت بنیاد مسکن خود اقدام به تقسیم بندی زمین و افراد متقاضی در پروژه‌های مختلف خواهد کرد.

آسمانی مقدم با بیان اینکه در خراسان جنوبی ۲ هزار و ۳۰ متقاضی در مراحل احراز هویت، افتتاح حساب و واریز وجه ۴۰ میلیون تومانی تأئید شدند، افزود: از این تعداد هزار و ۵۵۳ نفر به شهر طبس اختصاص دارد.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران