6. مهر 1399 - 12:52
بیرجندرسا-مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: آزمون جذب و به کارگیری ۱۴۲۲ نفر برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز سازمان تامین اجتماعی توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،علیرضا معصومی، امروز یکشنبه ۶ مهر به خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسـانی مورد نیاز در مجموعه‌های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه‌ای در سـراسـر کشـور، به صـورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب کند.

وی ادامه داد: آزمون جذب و به کارگیری ۱۴۲۲ نفر برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز سازمان تامین اجتماعی در گروه‌های شغلی بهیار، کمک پرستار(بهدار)،متصدی خدمات اداری(ماشین نویس، بایگان و ...)، منشی پزشکی، متصدی خدمات داروئی(دارویار)، انباردار، متصدذی خدمات عمومی(نگهبان) و متصدی خدمات عمومی (راننده آمبولانس) توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، شرط سنی شرکت در آزمون را داشتن حداقل ۱۸ سال تمام و حداکثر ۲۶ سال تمام عنوان کرد و گفت: برای مشاغل بهیار و کمک پرستار حداکثر سن ۳۰ سال است.

معصومی با بیان اینکه هزینه ثبت‌نام در آزمون ۸۱۰ هزار ریال است، تصریح کرد: نمره کل داوطلبان برای معرفی به گزینش شامل ۶۰ درصد آزمون کتبی و ۴۰ درصد مصاحبه خواهد بود.

وی افزود: در رشته خدمات دارویی(دارویار)، داوطلبان علاوه بر داشتن دیپلم هر یک از رشته‌های نظری و یا کاردانی خدمات سلامت دارویاری ملزم به ارائه گواهی‌نامه پایان دوره آموزشی مرتبط با خدمات دارویی (ارائه شده در مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی و سایر مراکز آموزشی برگزار کننده) و در رشته رانندگی آمبولانس، ملزم به ارائه گواهی رانندگی با آمبولانس حداکثر تا سه ماه پس از اعلام نتایج نهایی هستند.

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: ثبت‌نام از پنج شنبه؛ ۳ مهرماه در سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  آغاز شده  و به مدت ۱۰ روز تا ۱۲ مهرماه ادامه دارد.

معصومی ادامه داد: کارت شــرکت در آزمون، از تاریخ ۲۹ مهرماه جاری برای مشــاهده و پرینت بر روی ســایت مرکز آزمون جهاد دانشـــگـاهی قرار خواهـد گرفـت و آزمون نیز روز جمعـه ۲ آبـان‌مـاه در مرکز اسـتان برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان برای دریافت دفترچه راهنما می‌توانند به آدرس https://hrtc.ir/media/documents/Tamin_Registration_Manual.pdf  مراجعه کنند.

معصومی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در خراسان جنوبی مجموعا ۹ نفر و شامل؛ بیرجند کمک پرستار(بهدار) یک نفر زن و یک نفر مرد، نگهبان یک نفر مرد، منشی(پزشکی/بخش) یک نفر زن، در طبس بهیار، یک نفر مرد و یک نفر زن، منشی (پزشکی/بخش) یک نفر مرد، در فردوس منشی(پزشکی/بخش) یک نفر زن و در قاین منشی(پزشکی/بخش) یک نفر مرد خواهد بود.

نظرات کاربران