4. مهر 1399 - 14:52
بیرجندرسا-فدراسیون انجمن‌های ورزشی از «سلیمانی و صادقی» برای شرکت در اردوی تیم ملی نیروهای مسلح ایران با رقابت‌های سیزم دعوت کرد و جامعه‌کارگری خراسان‌جنوبی در مسابقات دو و میدانی جام اشتاد صاحب سه مقام برتر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،علیرضا علیزاده اظهار داشت: فدراسیون انجمن‌های ورزشی از دو ورزشکار جهت یابی خراسان جنوبی به اردوی پایانی مسابقات جهت یابی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دعوت به عمل آورد.

وی افزود: «جواد سلیمانی» و « علی صادقی» از خراسان جنوبی در اردوی ۱۲ نفره تیم‌ملی جهت‌یابی اعزامی به هفتمین دوره مسابقات ورزشی المپیک نیروهای مسلح جهان (سیزم) برای ملی‌پوش شدن توانمندی‌های خود را به رخ و نظر مربیان می‌کشند.

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان جنوبی گفت: این ماراتن بین‌المللی از ۲۶ مهرماه جاری تا پنجم آبان‌ماه در ۳۲ رشته با حضور قریب‌بر ۱۲۰ کشور به میزبانی چین برگزار می‌شود.

علیزاده همچنین از حضور دارتر‌های خراسان جنوبی در نخستین دوره مسابقات آنلابن انتخابی لیگ‌های ناوک ایران خبر داد و تصریح کرد: علیرضا محمدزاده، رضا محمدی و سمیرا سلیم در این دوره از رقابت‌ها به مصاف برترین‌های ایران می‌روند.

کسب ۳ مقام دونده‌های تیزپای خراسان‌جنوبی در جام یاکس‌اشتاد‌سازه

رئیس هیأت ورزش کارگری خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: در نخستین رویداد دو و میدانی جامعه کارگری کشور جام یاکس اشتادسازه به میزبانی خراسان‌رضوی ورزشکاران استان خوش درخشیدند.

ابوالفضل علیزاده‌بیرجند خاطرنشان کرد: مهدی امیرآبادی مدال برنز ماده پرش ارتفاع را به گردن آویخت، رضا شخمگر به مقام پنجم ماده پرتاب وزنه دست یافت، علیرضا علی نیا رتبه پنجم ماده پرش ارتفاع را به دست آورد.

وی یادآور شد: در نخستین دوره از مسابقات دو و میدانی قهرمانی جامعه کارگری کشور جام یاکس‌اشتاد‌سازه از خراسان جنوبی مهدی امیرآبادی، رضا شخمگر، ابولفضل براتی، علیرضا علی‌نیا، سیدهادی سیادی، جواد شاهزهی، هیمن شیخه، مهدی صادقی، سعید آبادیان با مربیگری حسن یوسفی و حمیدرضا اشرفیان و سرپرستی سید شاهرخ حسینی به رقابت پرداختند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران