3. مهر 1399 - 10:58
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی خبر داد؛
مرحله سوم «سفره مهربانی» در خراسان جنوبی با توزیع نان متبرک رضوی
بیرجندرسا-ابراهیمی از برگزاری مرحله سوم طرح «سفره مهربانی» با محوریت توزیع نان متبرک رضوی بین یک هزار خانوار کم‌برخوردار استان خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«محمد علی ابراهیمی» از اجرای طرح «سفره مهربانی ۳» با موضوع توزیع نان متبرک رضوی در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این طرح با سهم مشارکت ۵۰ درصدی  خیران و مشارکت ۵۰ درصدی آستان قدس رضوی برای خانواده های محروم و نیازمند با اولویت افرادی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نمی باشند، اجرا خواهد شد.

 

دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی ضمن اشاره به شناسایی محرومین و خانواده‌های نیازمند از طریق شبکه خادمیاری استان، افزود: طی این طرح کارت‌هایی به خانواده‌های محروم جهت خرید نان به مدت سه ماه اهدا می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در این طرح آستان قدس رضوی استان یک هزار خانواده نیازمند استان تحت پوشش قرار می گیرند، تصریح کرد: برای این خانواده های نیازمند یک کارت اعتباری ۴۵۰ هزار تومانی مختص خرید نان صادر می شود که دارندگان این کارت می‌توانند به مدت ۹۰ روز و به ازای هر روز پنج هزار تومان از نانوایی‌های معین در محلات، نان تهیه کنند.

 

ابراهیمی به مشارکت خیرین در طرح سفره مهربانی اشاره کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند با مشارکت (۲۲۵ هزار تومانی) در این طرح از نیازمندان واقعی حمایت کنند و امیدواریم بتوانیم با جلب مشارکت بیشتر خیرین این طرح را در سطح گسترده‌تری اجرا کنیم.

 

دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی بیان کرد: خیرین و خادمیاران می توانند کمک های نقدی خود برای مشارکت در طرح «سفره مهربانی۳» را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۱۱۲۹۱۲۲۶ به حساب نذورات آستان قدس رضوی ( دبیرخانه کانونهای خدمت رضوی استان خراسان جنوبی ) واریز کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: همچنین خیرین می توانند جهت بهره مندی از غذای حضرتی، فیش واریزی را به دبیرخانه استان یا رابط شهرستان تحویل دهند.

نظرات کاربران