31. شهريور 1399 - 15:41
بیرجندرسا- فرماندار شهرستان فردوس گفت: در شرایط فعلی مدیران باید مشکلات مردم را را با روحیه جهادی و فداکارانه دوران دفاع مقدس مرتفع کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، حمید حلاج مقدم پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تجلیل از ۴۰ رزمنده دفاع مقدس با بیان اینکه مکتب دفاع مقدس به عنوان گنجینه‌ای تمام نشدنی پیش روی ماست تاکید کرد: باید هر روز بیشتر از گذشته در ترویج این مکتب و آشنایی نسل جوان با فرهنگ دفاع مقدس تلاش کنیم.

وی مقدس بودن هشت سال جنگ تحمیلی را بخاطر اعتقادات دینی و مذهبی دانست که رزمندگان برای آنها به جبهه‌ها شتافتند و همین عشق و علاقه به وطن و دین موجب سربلندی کشور گردید.

فرماندار فردوس تصریح کرد: اگر امروز در زمینه‌های اقتصادی، علمی و فرهنگی پیشرفت کرده ایم به برکت رشادتهای رزمندگانی بود که هدفی جزلبیک به فرمان ولی امر زمانشان نداشتند.

امام جمعه فردوس نیز با بیان حدیثی از فاطمه زهرا (س) گفت: فاطمه زهرا (س) جهاد را مایه عزت اسلام می‌دانند و هشت سال دفاع مقدس به کشور و مردم ما عزت و احترام داد.

حجت الاسلام محمد رضا بابایی خاطرنشان کرد: نبود رهبری بصیر در کشورهای عربی موجب هرج و مرج در آنها شده و ما باید قدردان رهبری بصیر و الهی باشیم که محور وحدت همه مردم و مسئولان هستند.

وی تاکید کرد: امروز به برکت رشادتهای هشت سال دفاع مقدس آمریکا به هیچیک از اهداف خود در منطقه نرسیده است.

سرهنگ پاسدار حسین خدادادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فردوس نیز از ۲ و هزار و ۸۰۰ رزمنده شهرستان فردوس خواست برای استفاده آینده گان و باقی ماندن فرهنگ دفاع مقدس و بر اساس وظیفه دینی و ملی خود خاطرات زمان جنگ را ثبت کنند.

در این مراسم از ۴۰ رزمنده هشت سال دفاع مقدس به نمایندگی از رزمندگان شهرستان فردوس تجلیل شد.

نظرات کاربران