31. شهريور 1399 - 13:23
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: مرحله‌ دوم پویش «ایران همدل» در مدارس خراسان‌جنوبی به‌ویژه مدارس غیر دولتی و هیأت امنایی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، محمدعلی واقعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پیرو بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر شکل‌گیری نهضت تعاون و احسان و تداوم رزمایش همدلی و نهضت کمک مؤمنانه، مرحله‌ دوم پویش «ایران همدل» در مدارس استان به‌ویژه مدارس غیردولتی، اجرا می‌شود.

وی افزود: در موج اول ایران همدل دانش‌آموزان و معلمین مدارس استان بیش از هفت میلیارد تومان به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از کرونا کمک کردند که سهم مدارس غیر دولتی 200 میلیون ریال بود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی عنوان کرد: پویش ایران همدل با هدف کمک به جامعه هدف و کمیته امداد و تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت‌‌افزار برای دانش‌آموزان نیازمند و تهیه اقلام بهداشتی و درمانی در مدارس غیردولتی استان اجرا می‌شود.

واقعی گفت: این پویش می‌تواند در این شرایط سخت کمک‌های را به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و همچنین سایر خانواده‌های نیازمند داشته باشد.

وی با بیان اینکه شعار مرحله دوم این رزمایش «از همدیگر گره‌گشایی کنیم» است، خاطرنشان کرد: این پویش باهدف تحقق اهداف سند تحول بنیادین در برقراری عدالت آموزشی و  محوریت جذب دانش آموزان مستعد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و کمک به خانواده‌های نیازمند برگزار می‌شود.

نظرات کاربران