30. شهريور 1399 - 12:36
بیرجندرسا-رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: «زهرا رجبی» در نخستین دوره مسابقات دارت آنلاین ایران انتخابی تیم ملی خوش درخشید و به رقابت‌های جهانی راه پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،علیرضا علیزاده اظهار داشت: بانوی طبسی خراسان‌جنوبی در نخستین دوره از مسابقات آنلاین دارت کشور انتخابی تیم ملی ایران خوش درخشید.

وی افزود: زهرا رجبی به همراه، مریم رجبی، شیما کیانوش، سمیرا سلیم، آتنا بیگمی، مریم عرفانیان و علیرضا محمدزاده در این ماراتن ملی سیبل رقابت‌ها را نشانه رفت.

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: «رجبی» در گروه دوم نخستین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی مجازی دارت ایران با غلبه بر حریفان به عنوان نفر اول گروه به مرحله حذفی این مسابقات صعود کرد و در مرحله حذفی نیز با پیروزی بر سمیرا سلیم از خراسان جنوبی و خوزستان به به فینال رقابت‌ها رسید.

علیزاده یادآور شد: بانوی دارتر خوش‌نام طبس‌گلشنی خراسان‌جنوبی در فینال این مسابقات با پیروزی ۳ بر ۱ برابر مهشاد عوض‌زاده از سمنان به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت و تیم ملی‌پوش شد تا در ماراتن آنلاین جهانی هنرنمایی کند.

به گزارش فارس، «زهرا رجبی» پیش از این در مسابقات دارت آنلاین شیلی با گردن‌آویز طلا بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد و عناوین قهرمانی مسابقات اوپن جهانی سال ۹۸ ترکیه، قهرمانی مسابقات اوپن جهانی ۹۸ شیراز، مقام اول مسابقات فصلی ایران زمین‌ پاییز ۹۸ تهران، مقام اول مسابقات قهرمانی انفرادی و دوبل کشور ۹۸ یاسوج، مقام اول مسابقات پلی‌آف مناطق کشور و راهیابی به مرحله اول لیگ برتر سال ۹۸ گرمسار، قهرمانی مسابقات رنکینگ کشوری ۹۸ قم، مقام اول مسابقات فصلی ایران زمین زمستان ۹۸ تهران و قهرمانی مسابقات پلی‌آف مناطق کشور و راهیابی به مرحله دوم لیگ برتر ۹۸ کرج را کسب نموده است.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران