27. شهريور 1399 - 13:10
بیرجندرسا-جمهوری اسلامی ایران یکی از امن‌ترین کشور‌های جهان است که این امنیت را با همت پاسداران جوان و غیور خود به دست آورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، جانشین فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشور صبح امروز در مراسم صبحگاه پادگان آموزشی محمد رسول ال.. استان با اشاره به موقعیت جمهوری اسلامی ایران و حضور نیرو‌های انتظامی در مرز‌های کشور گفت: امروز مرز‌های جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود پاسداران و جوانان غیور، از امن‌ترین و مقتدرترین مرز‌های بین المللی جهان است.

سرهنگ جلال ستاره افزود: مراکز آموزشی انتظامی نقش مهمی در پاسداری از مرز‌های ایران اسلامی دارند که در این راه شهدای زیادی هم تقدیم انقلاب کرده ایم.

وی خطاب به سربازان گفت: شما سربازان بایستی همواره به سلاح ایمان مسلح باشید تا بتوانید از دستاورد‌های انقلاب و نظام و مرز‌های کشور پاسدارای کنید و در این راه، مجهز بودن به علم و تکنولوژی روز و آموزش‌های عملی از ضروریات است.
در این مراسم همچنین سرهنگ پاسدار محمد حسین سورگی به عنوان فرمانده جدید پادگان آموزشی نیروی انتظامی محمد رسول ال.. بیرجند معرفی و از خدمات فرمانده سابق سرهنگ تفکری تقدیر شد.

نظرات کاربران