25. شهريور 1399 - 13:31
بیرجندرسا-نفرات برگزیده چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در مرحله استانی خراسان جنوبی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل  از خبرگزاری صدا وسیما، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گفت:مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در استان هفته گذشته با حضور ۱۰۲ نفر  برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور، افزود: این افراد در بخش‌های حفظ پنج، ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم با یکدیگر رقابت کردند.

وی با اشاره به اعلام برگزیدگان این دوره از مسابقات، گفت: نفر اول در حفظ ۵ جزء علی اسدی از طبس و نفرات اول و دوم در حفظ ۱۰ جزء به ترتیب آقایان محسن آراسته و رضا احمدی از بیرجند بودند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی افزود: نفرات اول تا سوم حفظ ۲۰ جزء، احمد یوسفی احمدآباد، محمود اسدزاده و مرتضی زمانی هستند.

حجت‌الاسلام بخشی پور گفت: نفرات اول و دوم در رشته حفظ کل قرآن کریم، محمود احمدی درمیان و محمدمهدی معتمدی هستند.

 

وی افزود: علیرضا محمدنژاد از بیرجند ، جواد یعقوب پور از قاین و محمدحسین زیبا از سرایان نفرات اول تا سوم رشته قرائت قرآن کریم هستند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: مهدی عبدالهی از بیرجند، امرالله سیرتی از نهبندان و مجتبی مزگی‌نژاد از بیرجند به ترتیب نفرات اول تا سوم برگزیده در رشته ترتیل هستند.

حجت‌الاسلام بخشی پور  افزود: نفرات اول تا سوم برگزیده در رشته اذان نیز، رسول وکیل زاده از بشرویه، روح الله عبدیان از طبس و محمدقائم نارمنجی از بیرجند هستند و برگزیدگان رشته دعاخوانی نیز پس از داوری در تهران اعلام خواهند شد.

وی گفت: در بخش خواهران نیز اقدس فرخنده جوادی از بیرجند، فاطمه گلی از قاین و مطهره چمنی از بیرجند در حفظ ۵ جزء برگزیده هستند.

حجت‌الاسلام بخشی پور  افزود: سیده صدیقه رضوی از بیرجند، زهرا اسماعیل پور مقدم از قاین و طیبه باقری از طبس به ترتیب نفرات برگزیده بخش حفظ ۱۰ جزء هستند.

وی گفت: صدیقه دلاکه نژاد از بیرجند، مرضیه سراج از بیرجند و کلثوم شجاعی نسب از قاین نفرات برگزیده رشته حفظ ۲۰ جزء هستند.

 

حجت‌الاسلام بخشی پور  افزود: مرضیه اشرفی از بیرجند، زهرا مروتی از قاین و زهرا بخشی از طبس برگزیدگان رشته حفظ کل در این دوره از مسابقات هستند.

وی گفت: فاطمه نوفرستی از بیرجند، سیده مرضیه رضوی از طبس و معصومه شریف زاده از سرایان نفرات برگزیده قرائت و فاطمه شریفی‌پور و سیده زهرا خادم و فائزه سبزبان نقرات برگزیده رشته ترتیل هستند.

حجت‌الاسلام بخشی پور  افزود: برگزیدگان رشته دعاخوانی نیز پس از داوری در تهران اعلام خواهند شد.

نظرات کاربران