25. شهريور 1399 - 13:46
بیرجندرسا-معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به تعدیل شهریه مدارس غیردولتی، با پیگیری این معاونت مبلغ دو میلیارد و ۱۲۹ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال به والدین دانش‌آموزان در استان برگشت داده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،علی تهوری، امروز سه شنبه ۲۵ شهریور به خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: در راستای ایفای حقوق مصرف‌کنندگان و با توجه به نامه معاون وزیر و رییس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در خصوص تعدیل و عودت بخشی از شهریه دریافتی از والدین دانش‌آموزان مدارس غیردولتی و هیات امنایی برگشت این مبالغ با پیگیری این معاونت صورت گرفت.

تهوری ادامه داد: این مبالغ مربوط به فعالیت‌های فوق برنامه و غیردرسی بوده است که به واسطه شیوع کرونا و تعطیلی مدارس در سال تحصیلی ۹۹_ ۹۸ از سوی مدارس به دانش‌آموزان ارائه نشده است.

وی خاطرنشان کرد: والدین دانش‌آموزان می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشابه و اخذ مبالغ به عناوین مختلف و غیرموجه از سوی مدارس غیردولتی مراتب را برای پیگیری و در صورت اجحاف برخورد با متخلفین به سامانه ۱۲۴ معاونت بازرسی این سازمان گزارش کنند.

نظرات کاربران