25. شهريور 1399 - 13:59
بیرجندرسا-نخستین‌ دوره مربیگری اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی با شرکت‌کنندگانی از سراسر کشور در بیرجند برگزار می‌شود و دارترهای استان برای ملی‌پوش‌شدن سیبل‌رقابت‌ها را نشانه می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، نخستین دوره مربیگری درجه ۳ اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت تئوری در فضای مجازی و عملی در بیرجند برگزار می‌شود.

در این دوره آموزشی ۳۵ اتومبیلران از استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی، اصفهان و یزد حضور دارند.

نخستین دوره مربیگری درجه ۳ اتومبیلرانی خراسان جنوبی با مدرسی دلداده و شاهرخی از مدرسین به نام فدراسیون برگزار و شرکت کنندگان طی یک‌هفته با مهارت‌های عمومی و تخصصی این رشته آشنا می‌شوند.

شلیک دارترهای خراسان‌جنوبی برای رسیدن به تیم ملی

مسابقات دارت آنلاین انتخاب تیم ملی ایران برای حضور در نخستین دوره رقابت‌های مجازی جهانی (WDF) از ۲۷ تا ۲۹ شهریورماه جاری برگزار می‌شود.

در این ماراتن ملی از خراسان‌جنوبیعلیرضا محمدزاده، مریم رجبی، شیما کیانوش، سمیرا سلیم، آتنا بیگمی و مریم عرفانیان حضور فعال دارند.

پیش‌از این مریم رجبی و آتنا بیگی با کسب مدال‌های رنگی در مسابقات قهرمانی دارت کشور به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

کورس تابستانه اسب‌دوانی بیرجند

مسابقات اسب‌دوانی قهرمانی خراسان‌جنوبی جمعه ۲۸ شهریور ماه در دو نژاد دوخون و تروبرد در بیرجند برگزار می‌شود.

در این رویداد ورزشی چابک‌سواران برتر استانهای سیستان‌وبلوچستان، کرمان، یزد، خراسان‌های جنوبی، شمالی و رضوی با حفظ پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاچی به رقابت می‌پردازند.

نظرات کاربران