23. شهريور 1399 - 10:30
بیرجندرسا-معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان‌جنوبی گفت: ۵۰۹ نفر در خراسان جنوبی با برگزاری هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی استخدام می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،محمد حسینی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: با پیگیری استاندار و بنا به اعلام نیاز دستگاه‌ها به تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و براساس چارت سازمانی مصوب، استخدام به‌صورت رسمی، پیمانی و قراردادی کارمشخص و کار معین و به تناسب پست‌های سازمانی بلاتصدی از سوی ستاد مرکزی وزارتخانه‌ها اعلام شده است.

وی از استخدام ۵۰۹ نفر با آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری جذب می‌شوند، گفت: نام‌نویسی برای شرکت در این آزمون از روز پنجشنبه آغاز شده و تا روز پنجشنبه ۲۹ شهریور ادامه دارد و براساس اطلاعیه‌های ابلاغی به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان‌جنوبی زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی را ۹ آبان اعلام کرد و افزود: متقاضیان باید برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند.

حسینی با بیان اینکه قبولی در آزمون کتبی، به معنی استخدام رسمی در دستگاه‌ها نیست، گفت: بعد از قبولی در آزمون، مرحله گزینش است که در این مرحله، صلاحیت پذیرفته‌شدگان بررسی می‌شود.

وی با اعلام اینکه بیش از ۵۰ درصد یعنی ۳۰۵ نفر از سهمیه استخدامی امسال خراسان‌جنوبی برای آموزش و پرورش خواهد بود، تصریح کرد: براساس قوانین و مقررات حاکم بر نظام اداری کشور، سهمیه‌های پیش‌بینی شده در آزمون شامل سهمیه ایثارگران، سهمیه معلولان و سهمیه آزاد است.

نظرات کاربران