16. شهريور 1399 - 16:36
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی
برنامه های بزرگداشت شهدای قیام خونین ۱۷شهریور مجازی برگزار می شود
بیرجندرسا-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: با توجه به شیوع کرونا برنامه های بزرگداشت شهدای قیام خونین ۱۷ شهریور مجازی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، حجت الاسلام احمد ملایی ظهر یکشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به شیوع کرونا در استان بیان کرد: طی عصر کرونا در اجرای برنامه های مختلف ملی و فرهنگی همواره  سلامت محوری مد نظر بوده است.

وی با اشاره به قیام خونین ۱۷ شهریور ماه بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و محدودیت تجمع، در ویژه برنامه های شهدای هشتم شهریور و قیام ۱۷ شهریور  از ظرفیت هیئت های مذهبی و فضای مجازی استفاده می شود.

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ را یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: این قیام جدایی میان مردم و حکومت را عمیق‌تر کرد.

وی با اشاره به برگزاری محافل عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی بیان کرد: وجود شعارهای دروغین مدعیان حقوق بشر  موجب می شود در مقابل جریان تبلیغی ما اصل آن بر تعطیل‌ناپذیری باشد.

حجت الاسلام ملایی ادامه داد: در ایام محرم  عرصه جهانی به شکلی بود که همه «کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا» را به عیان دیدند.

نظرات کاربران