19. مرداد 1399 - 16:10
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌جنوبی:
برون سپاری امور امدادی به مردم از طریق مراکز نیکوکاری صورت گیرد
بیرجندرسا-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: برون سپاری امور امدادی به مردم از طریق مراکز نیکوکاری صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، عباس علی بهاری ظهر یکشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران همکار با مرکز رسانه یاران خراسان‌جنوبی اظهارکرد: واگذارکردن امور به مردم و برون سپاری فعالیت‌ها در حوزه‌های امدادی، اقتصادی و اجتماعی بسیار مهم و موجب سبک بال‌تر شدن دولت می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: سبک بال‌تر شدن دولت باعث می‌شود که بهتر و بیشتر به امور نظارتی بپردازد.

بهاری با اشاره به اینکه مهمتر از برون‌سپاری و واگذارکردن امور، درست واگذارکردن آن است، گفت: امروزه در مجموعه کمیته امداد و مسائل امدادی واگذارکردن امور به مردم از طریق مراکز نیکوکاری صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد یک پشتوانه مردمی دارد، اظهارکرد: باید شرایط به گونه‌ای پیش برود که مردم به مراکز نیکوکاری نیز چون کمیته امداد اعتماد داشته باشند که این مهم به نوع عملکرد و شفافیت فعالیت‌های آنان بستگی دارد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌جنوبی یادآور شد: امیدواریم امدادرسانی به محرومان از طریق مراکز نیکوکاری گسترش یابد.

نظرات کاربران