19. مرداد 1399 - 19:47
بیرجندرسا- سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: در اداره کل ورزش و جوانان به دنبال این هستیم که افراد دغدغه مند جامعه را شناسایی و در قالب سازمان‌های مردم نهاد سازماندهی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،مهدی قناد، امروز یکشنبه ۱۹ مرداد در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: باید جوان باوری و جوان یاوری را در بین مسئولان گفتمان سازی کنیم تا برش جوانانه را برای انجام تمام فعالیت دستگاه‌های اجرایی داشته باشیم.

وی افزود: به مناسبت هفته ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی در خراسان جنوبی اجرای بیش از 30 عنوان برنامه پیش بینی شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: در اداره کل ورزش و جوانان به دنبال این هستیم که افراد دغدغه مند جامعه را شناسایی و در قالب سازمان‌های مردم نهاد سازماندهی کنیم.

قناد ادامه داد: در ابتدای سال جاری فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد استان در رزمایش همت جوانانه  و کمک مومنانه تبلور داشت و در این رزمایش ۲۵۰۰ بسته معیشتی با میانگین هر بسته 300 هزار تومان در بین نیازمندان توزیع شد.

وی تصریح کرد: 73 میلیون تومان کمک مردمی در رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه استان جمع‌آوری شده و سازمان‌های مردم نهاد همواره خدمت بی منت و داوطلبانه‌ای در عرصه‌های مختلف فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و حاشیه نشینی دارند.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان جنوبی اظهار کرد: فلسفه تشکیل سمن‌ها این است که ما بتوانیم آنان را به سمت کار تشکیلاتی و گروهی هدایت کنیم و اگر جوانان را در قالب سمن‌ها ساختار بندی و گروه بندی کنیم، نظارت بر آنان بهتر انجام می‌شود.

نظرات کاربران