19. مرداد 1399 - 14:02
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۷۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بازرسی از اتوبوس مسافربری در شهرستان نهبندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، سردار مجید شجاع ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک اتوبوس مسافربری که از سیستان‌وبلوچستان به طرف شهرهای مرکزی کشور در حرکت بود مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان داشت: مأموران در بازرسی از اتوبوس ۲۷۲ کیلو و ۵۰۰ گرم  تریاک در قالب ۲۱۷ بسته که بسیار ماهرانه در خودرو جاساز شده بود، کشف و در این رابطه سه متهم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: مأموران متهمان دستگیر شده را به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل کردند و متهمان با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

شجاع یادآور شد: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران