14. مرداد 1399 - 14:39
بیرجندرسا-مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت جامعه خبری استان تبریک روز خبرنگار از طریق فضای مجازی انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، سمانه سالاری مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی با اشاره به عدم برگزاری جشن روز خبرنگار اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت اصحاب رسانه امسال گرامیداشت و تبریک این روز به صورت مجازی برگزار می شود.

وی افزود: در این راستا با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم ۱۷ مرداد سالروز گرامیداشت روز خبرنگار به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی بیان کرد: اصحاب رسانه استان می توانند از طریق ویدئو کنفرانس درخواست ها و مشکلات خود را بیان کنند.

سالاری تصریح کرد: در این ایام باید همه مدیران به منظور حفظ سلامت جامعه خبری استان، برای گرامیداشت و تبریک این روز به جای حضور در هر رسانه از طریق فضای مجازی اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین امسال نیز مانند سال های گذشته به منظور قدر دانی از زحمات خبرنگاران استان هدیه ای برای اصحاب رسانه استان در نظر گرفته شده است که برای هر رسانه ارسال خواهد شد.

نظرات کاربران