9. مرداد 1399 - 15:59
بیرجندرسا-مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در دهه ولایت و امامت ۸۰ عنوان برنامه از صدا و سیمای استان پخش می شود، گفت: از این تعداد ۱۸ عنوان برنامه از صدا و ۱۶ عنوان برنامه از سیمای خراسان جنوبی پخش می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«علیرضا آیینه دار»  اظهار داشت: صدا و سیمای خراسان جنوبی برای بزرگداشت دهه ولایت و امامت برنامه های مختلفی را تدارک دیده است.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بیش از ۸۰ عنوان برنامه در دهه مبارک امامت و ولایت به روی آنتن خواهد رفت، گفت: از این تعداد 14 عنوان برنامه متناسب با دهه ولایت و امامت با همکاری صدا و سیمای خراسان جنوبی در فضای مجازی اجرا می شود.

 

وی با اشاره به اینکه 18 عنوان برنامه برای صدای خراسان جنوبی در دهه ولایت و امامت تهیه کرده ایم، افزود: در طول دهه امامت و ولایت رویکرد رادیوی خراسان جنوبی در وهله اول ایجاد فضای شاد معنوی با محوریت عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم است و بررسی حوادث تاریخ اسلام مربوط به اعیاد قربان و غدیرخم و معرفی کتاب های مرتبط و معرفی و استفاده از کتاب نهج البلاغه در برنامه های مختلف رادیو را در دستور کار داریم.

 

آیینه دار در ادامه بیان کرد: در نظر داریم تا به موضوع عدالت محوری در برنامه های مختلف رادیوی استان در دهه ولایت و امامت بپردازیم و با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و جایگزینی کاروان های شادی به جای مراسم در مساجد، این مراسم پوشش داده می شود.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان‌جنوبی با اشاره به تولیدات صدای خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن دهه ولایت و امامت گفت: برنامه های مورد نظر شامل پیام امروز، قاصدک، فصل نوجوانی، افتوسرا، رادیو شب، دهکده، صبح شرقی، بهار نارنج، ویژه برنامه نماشم (عید تا عید سابق)، نجوای نیاز، میعاد جمعه و با خطیبان جمعه، شمیم وحی، سخنرانی عید قربان و عید غدیر، حدیث ولایت و غیره است که حول محور ولایت و امامت از رادیوی خراسان جنوبی پخش می شوند.

 

وی در پایان با بیان اینکه 16 عنوان برنامه ویژه دهه امامت و ولایت از سیمای خراسان جنوبی پخش می شود، ادامه داد: در طول دهه امامت و ولایت جهت پوشش مراسم بارگاه مطهر امام رضا (ع) ارتباط با مشهد مقدس برقرار خواهد شد.

نظرات کاربران