7. مرداد 1399 - 16:07
بیرجندرسا-معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی در خصوص مباحث مطرح شده در خصوص تغییر استاندار خراسان جنوبی گفت: درخواست مردم استان مبنی بر عدم تغییر استاندار را به وزارت کشور و دولت منتقل می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، ناصر خوش خبر ظهر سه شنبه دیدار با جمعی از معتمدین و کسبه شهرستان بیرجند برای درخواست ممانعت از جابجایی معتمدیان استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: هنوز به صورت مکتوب تغییر استاندار خراسان جنوبی ابلاغ نشده است.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: در حوزه کشوری تصمیم گرفته شده که از ظرفیت استاندار در استانی دیگر استفاده شود.

وی بیان داشت: استاندار خراسان جنوبی هم اکنون در تهران و وزارتخانه ها پیگیر مسائل و برنامه های استان در حوزه های مختلف است که این مهم میزان دلبستگی ایشان به خراسان جنوبی را نشان می دهد.

خوش خبر بیان کرد: استاندار خراسان جنوبی دل به این استان داشته و تلاش دارند طرح های اجرایی اثربخش در حوزه توسعه تا پایان دولت به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه تقاضای مردم استان را به استاندار خراسان جنوبی که هم اکنون در تهران حضور دارند رسانده ایم، گفت: پاسخ ایشان این بود که «من سرباز نظام جمهوری اسلامی هستم ولی اگر از من سوال شود خواهم گفت من قلبم را در خراسان جنوبی گذاشته ام و آن را پس نمی گیرم».

وی با بیان اینکه ما درخواست مردم استان را به وزارت کشور و دولت منتقل می کنیم، عنوان کرد: اینکه دولت چه تصمیمی برای خراسان جنوبی خواهد داشت باید منتظر بود تا در جلسه آتی هیئت دولت تصمیم گیری شود.

وی با بیان اینکه باورم این است که این جابجایی هزینه خواهد داشت، گفت: باید با نگاه عادلانه همه منافع کشور در نظر گرفته شود وتصمیمی اتخاذ شود که کمترین هزینه را برای کشور داشته باشد.

خوش خبر با بیان اینکه دشمن از هر فرصتی برای شکستن اتحاد و همدلی مردم استفاده می کند، گفت: تا زمانی که مردم و مسئولان کنار هم باشند دشمن نمی تواند از هیچ روزنه ای برای لطمه زدن به کشور ورود کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر در معرض آسیب هستیم و نباید اقدامات به گونه ای شکل بگیرد که مستحصل فعل و انفعالات سیاست های دشمن شویم.

وی موفقیت استان را نشات گرفته از هوشیاری و همدلی مردم با مسئولان دانست و اظهار کرد: حفظ منافع جمعی نیازمند گذشت، فداکاری و ایثار تمام اعضای جامعه است.

خوش خبر با بیان اینکه مسئولیت فرصتی برای هر فرد است تا باقیات صالحاتی از خود به جای بگذارد، گفت: خدمات بی منت مسئولان در ذهن مردم ماندگار می شود.

نظرات کاربران