3. مرداد 1399 - 20:35
بیرجندرسا-باشگاه الشرطه عراق که قصد اردوی آماده سازی اش برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آغاز کند به دلیل ابتلای یک بازیکن تیمش به ویروس کرونا این اردو را لغو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مشرق، مدیریت باشگاه الشرطه عراق اعلام کرد که اردوی آماده سازی این تیم که قرار بود از روز پنجشنبه آغاز شود به خاطر احتمال ابتلای یکی از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا فعلا به تاریخ دیگری موکول شد. در این بیانیه که در وبسایت باشگاه الشرطه منتشر شد آمده است که مدیریت باشگاه تصمیم گرفته تا وقتی که سلامت همه بازیکنان و کادرفنی تضمین نشود فعلا اردویی را برگزار نخواهد کرد.

این باشگاه همچنین از اعلام اسم بازیکنی که گفته می شود تست کرونایش مثبت بوده این کار را به زمان قطعی شدن نتیجه تست بعدی موکول کرد.

الشرطه در گروه A مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با تیم های استقلال ایران، الوحده امارات و الاهلی عربستان همگروه است. این تیم با یک امتیاز از 2 بازی در قعر جدول این گروه قرار گرفته است. استقلال در بازی با این تیم به تساوی یک ، یک رسید. الشرطه در اولین بازی در لیگ قهرمانان بعد از تعطیلی به خاطر ویروس کرونا باید به مصاف تیم الاهلی عربستان برود.

نظرات کاربران