3. مرداد 1399 - 9:45
بیرجندرسا-چهل و سومین دوره از مسابقات قرآن کریم به صورت منطقه ای با حضور متسابقین شهرستان های بیرجند و درمیان با میزبانی شهرستان بیرجند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا  به نقل از تسنیم، شامگاه پنج شنبه چهل و سومین دوره از مسابقات قرآن کریم به صورت منطقه ای با حضور متسابقین شهرستانهای بیرجند و درمیان با میزبانی شهرستان بیرجند برگزار شد.

در این راستا مسابقات خواهران در محل امام زادگان باقریه و مسابقات برادران در محل موقوفه حسینیه امام رضا(ع) برگزار شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند در حاشیه برگزاری این مسابقات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مسابقات در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 5 جزء، ترتیل، تحقیق و اذان در قسمت برادران و حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 5 جزء، ترتیل، تحقیق در قسمت خواهران برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی بیان کرد: از میان متسابقین خواهر و برادر 33 نفر به مرحله استانی راه پیدا کردند.

وی از برگزاری اختتامیه چهل و سومین دوره از مسابقات قرآن کریم خبرداد وخاطرنشان کرد: اختتامیه مسابقه امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در محل امامزادگان باقریه برگزار و هدایای متسابقین نیز تقدیم آنان خواهد شد.

 حجت الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی، رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند در بازدید از چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم بر تشکیل دوره های آموزشی جهت ارتقاء سطح کیفی متسابقین و مربیان قول مساعد داد.

نظرات کاربران