1. مرداد 1399 - 12:01
بیرجندرسا- رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان گفت: در راستای ترویج ازدواج آسان، کارگاهی با حضور ۳۰ شرکت کننده در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، حسین رضایی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه بیان کرد: امروزه هزینه‌های سرسام آور ازدواج‌های تشریفاتی باعث سر باز زدن بسیاری از جوانان از مقوله ازدواج است.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته ازدواج و سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بیان کرد: در راستای ترویج ازدواج آسان، کارگاهی با حضور ۳۰ جوان در این شهرستان برگزار شد.

رضایی بیان کرد: تغییر دیدگاه جوانان در رابطه با امر ازدواج و آگاهی بخشی به آنان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌تواند در گرایش به ازدواج آسان و پایدار مؤثر واقع شود.

وی اظهار کرد: آثار ازدواج، دلایل درست و نادرست ازدواج، علل تأخیر ازدواج در برخی جوانان و راهکارها و علائم و نشانه‌های هشدار دهنده در ازدواج از جمله محورهای این کارگاه بوده است.‌

رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان بیان کرد: ملاک‌ها و معیارهای یک ازدواج موفق و مهارت‌های ضروری و لازم برای ازدواج پایدار و حفظ زندگی زناشویی را از دیگر محورهای آموزشی این کارگاه دانست.

بنا به گفته رضایی کارگاه آموزشی ازدواج آسان با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و با هدف ترویج و نهادینه کردن ازدواج آسان به مدت دو ساعت برگزار شده است.

نظرات کاربران