21. تير 1399 - 14:36
بیرجندرسا-فرخنده گفت: واقعه غدیر به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی مذهبی شهرستان سرایان در سال جاری همزمان با دهه ولایت و امامت در شهرستان سرایان بازسازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «علی فرخنده» صبح امروز (۲۱ تیر) در دیدار با خبرنگاران و اصحاب فضای مجازی این شهرستان برگزاری متفاوت بزرگداشت ایام غدیر را خواستار و از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست تا در این رویداد فرهنگی و مذهبی سهیم شوند.

 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سرایان نقش خبرنگاران و ارزش کار خبری را در انعکاس و معرفی فعالیت‌ها بسیار موثر برشمرد و از آنان خواست تا زیبایی های این رویداد فرهنگی را انعکاس دهند.

 

وی انجام فعالیت‌های زنجیره ای در فضای مجازی، نشست خبری، فعالیت‌های تبلیغی، برپایی کاروان شادی، راه اندازی موکب فرهنگی، جشنواره فیلم موبایلی، دیدار با سادات و برنامه های هنری را از جمله برنامه های جانبی این دهه عنوان کرد و افزود: در اولین روز از مردادماه همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) دفتر ستاد مردمی غدیر به عنوان موتور محرکه برنامه های غدیر در شهرستان افتتاح خواهد شد.

 

وی بیان کرد: جنبه مردمی غدیر باید بیش از پیش فعال شود و مردم نیز می طلبد که عهده دار مسئولیت‌های ستاد غدیر و برنامه های آن باشند.

 

نظرات کاربران