14. تير 1399 - 22:48
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:
دستاوردهای نظام و دولت در جهت امید آفرینی در جامعه منعکس شود
بیرجندرسا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بر انعکاس صحیح و شایسته دستاوردهای نظام و دولت با هدف ناامیدسازی دشمن و ایجاد اعتماد عمومی و امید آفرینی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، ناصر خوش خبر ظهر شنبه در نوزدهمین نشست شورای اطلاع‌رسانی استان، اظهار کرد: در راستای انعکاس صحیح و شایسته دستاوردهای نظام و دولت با هدف ناامیدسازی دشمن و ایجاد اعتماد عمومی باید از ظرفیت اتاق های فکر و گروه ‌های کاری تخصصی مرتبط استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه شورای اطلاع رسانی، سیاستگذاری انعکاس خدمات دولت و نظام توسط دستگاه‌های اجرایی را به عهده دارد، ادامه داد: برای اطلاع‌رسانی خدمات نظام باید از بسترهای مختلف بهره برداری کرد.

به گفته وی؛ با توجه به شرایط کنونی کشور و دشمنی معاندان نظام، اطلاع‌رسانی‌ها باید با برنامه‌ریزی دقیق و با مشارکت حداکثری رسانه‌ها انجام شود.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی خراسان جنوبی بابیان اینکه بیماری کرونا، تمامی حوزه‌ها اعم از اقتصادی، اجتماعی، سلامت و امنیت را تحت تأثیر قرار داده، متذکر شد: شورای اطلاع‌رسانی موظف است با ایجاد همگرایی و انسجام در امر اطلاع‌رسانی، اقدامات و مسئولیت های دستگاه‌ها را در پاسخگویی به مطالبات قانونی دنبال کند.

خوش خبر به در پیش رو بودن هفته دولت اشاره کرد و تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید آمادگی لازم را برای ارائه اقدامات خود در هفته دولت داشته باشند.

وی خواستار ارائه طرح و برنامه های دولت به مناسبت هفته دولت شد و بیان داشت: فهرست طرح‌ها و پروژه‌های مورد نظر به دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی ارسال شود.

وی شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا را بر روند اطلاع‌رسانی پیرامون پروژه‌ها و برنامه های هفته دولت متأثر خواند و گفت: برای جبران این مشکل باید از ظرفیت رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما، رسانه های مکتوب و فضای مجازی استفاده حداکثری برد.

به گفته وی؛ رسانه‌ها به جهت نقش مهمی که در ارتباط‌گیری با مسئولان و جامعه دارند، می توانند به اعتمادسازی و امیدآفرینی در مردم کمک کنند.

نظرات کاربران