7. تير 1399 - 13:36
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح مقتدرانه در برابر پارازیت‌های دشمن در حوزه های مختلف امنیتی و اقتصادی و سیاسی ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح شنبه در دیدار با روسای عقیدتی – سیاسی نیروهای مسلح مستقر در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: بین حقوق بشر در کلام مستکبران تا عملکرد آنان تفاوت بسیاری وجود دارد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه فرهنگ مال‌پرستی و خداپرستی هر کدام نتایج خاص خود را برای جوامع بشری در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی دارد، بیان کرد: سیاست مبتنی بر فرهنگ مال پرستی همراه با ریا و کلک است.

عبادی ادامه‌داد: سیاستی عین دیانت است که هدف و اصول آن بر پایه باورهای ایمانی و عقیدتی شکل بگیرد.

وی با تأکید بر اینکه اگر درون انسان‌ها اصلاح شد، برون نیز اصلاح می‌شود، گفت: استکبارگران با ترویج فساد و جنگ‌افروزی‌ها می‌خواهند فرصت فکر کردن، تأمل کردن و اندیشیدن را از عموم مردم جهان بگیرند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: قراردادن بخش عقیدتی- سیاسی در نیروهای مسلح یک کار بسیار ارزشمند و دارای تأثیر شگرف بود.

عبادی بیان کرد: فعالیت عقیدتی- سیاسی نیروهای مسلح ژاندارمری فاسد ایام رژیم پهلوی را تبدیل به نیروهای سرفراز، پاک و امین نظامی و انتظامی امروزه کرده است که مایه مباهات و افتخار ما هستند.

وی با اشاره به اینکه این تغییر نیز با اصلاح از درون شروع شد، ادامه‌داد: امروز ما سپاه، ارتش و نیروی انتظامی ق با ایمان داریم که در برابر پارازیت‌های دشمن قوی ایستاده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه امنیت جان و مال و ناموس مردم مرهون نیروهای مسلح است، گفت: امروزه ایثارگری‌ها و جان فشانی‌های نیروهای مسلح انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

عبادی با بیان اینکه سحر دشمن را همین نیروی ایمانی باطل کرده است، یادآور شد: امروزه هسته‌های مقاومت در منطقه نیز با تاسی از همین نیروی ایمانی و عقیدتی شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه استکبار قدرت نفس کشیدن را از مردم میانمار و یمن و نیجریه و بسیاری دیگر از کشورها گرفته است، افزود: در حال حاضر فریاد عدالت طلبی را در خیابان‌های کشورهای اروپایی و آمریکا مشاهده می‌کنیم.

نظرات کاربران