3. تير 1399 - 21:11
بیرجندرسا-سلطانی فر پس از برگزاری جلسه خصوصی سازی با مدیران استقلال و پرسپولیس نسبت به عملکرد آنها در راستای اهداف تعیین شده، هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مشرق، جلسه خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطابق هر سه شنبه امروز نیز با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در ساختمان وزارت برگزار شد.

در بخشی از این جلسه نمایندگان دو باشگاه پایتخت اقدامات صورت گرفته در راستای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس در یک هفته گذشته را تشریح کردند، که البته به نظر می رسد این گزارش عملکرد با انتظارات وزیر ورزش همخوانی نداشته است.

مسعود سلطانی‌فر در پایان جلسه واگذاری سرخابی‌ها صحبت های کوتاهی انجام داده و در رابطه با محتوای جلسه اینطور موضع گیری کرده است:« مدیران دو باشگاه باید جدیت بیشتری درخصوص مراحل خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس داشته باشند تا بتوانیم در موعد مقرر سهام دو باشگاه را به بورس منتقل شود.» 

در جلسه ای که امروز برگزار شد، هیچ خبرنگار یا رسانه ای حضور نداشته است ولی به نظر می رسد وزیر ورزش از عملکرد مدیران استقلال و پرسپولیس در راستای خصوصی سازی دو باشگاه رضایت ندارد.

طبق برنامه قرار است بخشی از سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان تابستان ۱۳۹۹ برای کشف قیمت به بورس وارد شود.

نظرات کاربران