2. تير 1399 - 12:56
بیرجندرسا-همزمان با دهه کرامت جشنواره مجازی «لبخند خدا» ویژه دختران ۹ تا ۱۲ سال با همت کانون فرهنگی هنری میثاق (کانون تخصصی مهدویت) بیرجند برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«رفعت وریدی» با بیان اینکه کانون فرهنگی هنری میثاق (کانون تخصصی مهدویت) در محل مکتب نرجس بیرجند در تیرماه ۹۰ راه‌اندازی شده است، گفت: این کانون فرهنگی و هنری تاکنون برنامه های مختلفی در راستای ترویج و گسترش فرهنگ مهدویت در سطح مرکز استان انجام داده است.

 

مدیر کانون تخصصی مهدویت خراسان جنوبی با تاکید بر استقبال بانوان بیرجند از کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی این کانون، افزود: تعامل بسیار خوبی بین پایگاه بسیج، مکتب نرجس و کانون برای اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی وجود دارد البته با شیوع ویروس کرونا فعالیت های حضوری تعطیل و یا بسیار محدود شده است.

 

وریدی با اشاره به فعالیت هرساله کانون فرهنگی و هنری میثاق به مناسبت آغاز دهه کرامت، ادامه داد: دهه کرامت با شروع ولادت کریمه اهل بی حضرت معصومه مهر دخت امام موسی کاظم علیه السلام آغاز می شود و این کانون هرساله برنامه و جشن های به مناسبت این ایام برگزار می کردیم اما امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا جشن‌های ویژه این روزهای عزیز برگزار نخواهد شد

 

وی با تاکید بر اینکه امسال کانون فرهنگی و هنری میثاق به مناسبت دهه کرامت اجرای برنامه های را در فضای مجازی پیش بینی کرده است، تصریح کرد: در همین راستا جشنواره مجازی «لبخند خدا» ویژه دختران ۹ تا ۱۲سال برگزار خواهد شد.
 

مدیر کانون فرهنگی هنری میثاق (کانون تخصصی مهدویت) بیرجند با اشاره به بخش های جشنواره مجازی لبخند خدا ویژه دختران اشاره کرد و گفت: اولین گفتگوی من با خدا در قالب صوت و متن(خاطره یا داستان دختران از اقامه اولین نماز)، شعر و شعر خوانی (دختران شعرخوانی زیبای خود در درباره نماز را ارسال کنند)، نقاشی، عکاسی با موبایل، قصه گویی و نمایش در قالب کلیپ و صوت از جمله بخش های این جشنواره به مناسبت دهه کرامت است.

 

وی با بیان اینکه به افرادی که دوستان خود را به این جشنواره مجازی دعوت کنند امتیاز ویژه تعلق می گیرد، عنوان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت و ثبت نام در این جشنواره مجازی باید ابتدا نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تماس و آدرس خود را به شماره 09105090361 ارسال کنند.

 

 

نظرات کاربران