2. تير 1399 - 10:37
بیرجندرسا-نمایندگان خراسان‌جنوبی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار کمیسیون تخصصی عضو شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، با آغاز مجلس یازدهم و حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ثبت‌نام در کمیسیون‌های تخصصی آغاز شد که نمایندگان مردم استان هم با توجه به تجربه و تخصص خود در کمیسیون‌ها ثبت‌نام کردند.

 نمایندگان استان خراسان‌جنوبی با آغاز فعالیت مجلس و تعیین ترکیب اعضای کمیسیون‌ها، نوع فعالیت تخصصی خود را مشخص کردند

 

چهار نماینده منتخب مردم استان خراسان‌جنوبی با آغاز فعالیت مجلس یازدهم و تعیین ترکیب اعضای کمیسیون‌ها، نوع فعالیت تخصصی خود را مشخص کردند.

مجلس یازدهم ۲۹۰ نماینده و ۱۴ کمیسیون تخصصی دارد و با نهایی شدن اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس یازدهم، وضعیت نمایندگان استان خراسان‌جنوبی در این کمیسیون‌ها نیز مشخص شد.

کمیسیون‌های سیاست داخلی و شوراها، کمیسیون قضایی و حقوقی، کمیسیون انرژی و کمیسیون فرهنگی  مجلس، نمایندگانی از استان خراسان‌جنوبی را در عضویت خود دارند

 

کمیسیون‌های سیاست داخلی و شوراها، کمیسیون قضایی و حقوقی، کمیسیون انرژی و کمیسیون فرهنگی در این دوره از مجلس شورای اسلامی، نمایندگانی از استان خراسان‌جنوبی را در عضویت خود دارند.

«حسین خسروی‎‌اسفزار» از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در کمیسیون سیاست داخلی و شوراها، «سلمان اسحاقی» از حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه در کمیسیون قضایی و حقوقی عضو شدند.

همچنین کمیسیون انرژی نیز «مصطفی نخعی» نماینده نهبندان و سربیشه را در ترکیب خود خواهد داشت.

حجت‌الاسلام «مجید نصیرایی» نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عضو شد.

همچنین دیروز در انتخابات هیأت رئیسه ۱۱ کمیسیون تخصصی مجلس، نماینده بیرجند، درمیان و خوسف به‌عنوان دبیر دوم کمیسیون خود انتخاب شد.

نظرات کاربران