27. خرداد 1399 - 11:56
بیرجندرسا-رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: نباید به خاطر تفاوت دیدگاه‌ها و مسائل حاشیه‌ای از منافع مردم و حل مشکلات آن‌ها دور شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، حسین خسروی اظهار داشت: اولین جلسه مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی  در مجلس شوراس اسلامی دوشنبه شب در محل ساختمان مجلس شورای اسلامی با حضور چهار نماینده استان برگزار شد.

وی با تأکید بر منافع ملی و استانی و رسیدگی بر مشکلات استان، افزود: نباید به خاطر تفاوت دیدگاه‌ها مسائل حاشیه‌ای از منافع مردم و حل مشکلات دور شویم، خوشبختانه هر چهار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی بر برپایی منظم جلسات  مجمع نمایندگان و رسیدگی به مشکلات مردم تأکید دارند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس افزود: هدف از برپایی مجمع نمایندگان استان خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم و استان است و مجمع نمایندگان استان با قدرت جلسات را برگزار و گزارش فعالیت‌ها را به مردم ارائه خواهد کرد.

خسروی با اشاره به مصوبات اولین جلسه مجمع نمایندگان استان، گفت: جلسات مجمع نمایندگان استان هر هفته ( جز هفته‌ای که نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خویش هستند) در محل دفتر نمایندگان‌ در‌‌‌‌‌‌‌‌ تهران برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین در این جلسه مقرر شد جلسات مجمع نمایندگان استان هر ماه  یک مرتبه در مرکز استان جهت بررسی و رسیدگی به موضوعات و مشکلات مطرح شده برگزار شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس افزود: یکی دیگر تصمیات این جلسه این بود که در صورت نیاز، بنا به درخواست نماینده هر حوزه انتخابیه جهت بررسی یک موضوع مشخص جلسه مجمع نمایندگان در شهرستان آن حوزه انتخابیه برای بررسی و حمایت بیشتر برگزار شود.

نظرات کاربران