25. خرداد 1399 - 19:38
بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: امروز شبکه شاد بزرگ‌ترین، امن ترین، معتبرترین و بهترین رسانه تعاملی در بستر سند تحول بنیادین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،محمدعلی واقعی، امروز یکشنبه 25 خرداد به رسانه‌های گروهی گفت: در پدیده شیوع ویروس کرونا، با تبدیل تهدید به فرصت از سوی برنامه‌ریزان و خادمین نظام تعلیم و تربیت اتفاقات خوبی رقم خورد که محصول آن ایجاد یک شبکه اختصاصی کارآمد برای استمرار تمامی فعالیت‌ها و خدامات آموزشی و پرورشی شد.

وی با بیان اینکه طراحی و تولید یک نرم‌افزار بومی، در مدت زمان بسیار کوتاه یک کار ارزشمند و متمایز است، تصریح کرد: از آنجایی که ما مسئول تربیت و آموزش فرزندان مردم استان هستیم، تمام امکانات و زیرساخت‌های موجود استان را با کمک سایر دستگاه‌ها بسیج کرده و در اختیار دانش‌آموزان و معلمین قرار داده شد تا مقوله آموزش و پرورش تعطیل نشود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی  با اشاره به قابل کنترل بودن تمام محتواهای عرضه شده در شبکه شاد، یادآور شد: متخصصین فناوری اطلاعات آموزش و پرورش سراسر کشور شبانه روزی در تلاشند تا اشکالات این شبکه رفع شده و به یک نرم‌افزار قدرتمند آموزشی و پرورشی تبدیل شود.

واقعی با بیان اینکه بخشی از برنامه‌های پروژه مهر نیز باید از همین طریق به اطلاع اولیا و دانش‌آموزان برسد، تصریح کرد: شبکه اجتماعی دانش‌آموزان رسانه‌ای است که می‌تواند ارتباط را در بستر مناسب برقرار کند.

وی با بیان اینکه با همکاری دستگاه‌های ذیربط  امیدواریم تا پایان مردادماه تمام مدارس تحت پوشش شبکه شاد قرارگیرند، خاطرنشان کرد: ظرفیت شاد به ما بیشترین امکان را برای سیاست‌گذاری دقیق می‌دهد.

نظرات کاربران