17. خرداد 1399 - 13:51
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی:
۲۲ مقاله با موضوع «نقش ولایت و رهبری در دفاع مقدس» دریافت شد
بیرجندرسا-فلاحی با اشاره به فراخوان مقاله‌نویسی با موضوع «نقش ولایت و رهبری در دفاع مقدس» گفت: تاکنون ۲۲ مقاله در بخش های مختلف به اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«غلامرضا فلاحی» با اشاره به فراخوان مقاله‌نویسی با موضوع «نقش ولایت و رهبری در دفاع مقدس» در استان، گفت: آخرین‌ مهلت شرکت در این برنامه ۱۷ خرداد اعلام شده بود.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی با بیان اینکه این برنامه مقاله نویسی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و رحلت امام خمینی (ره) و در قالب برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان برگزار می‌شود، گفت: اندیشه‌های دفاعی امام خمینی(ره)، امام(ره) در نگاه و اندیشه رزمندگان، رزمندگان از دیدگاه امام خمینی و دفاع مقدس در صحیفه نور و وصیت‌نامه امام(ره) ازجمله محورهای پذیرش مقاله است.

 

وی با اشاره به اینکه فایل مقالات از طریق ایمیل به آدرس birjand.defa@gmail.com یا همراه با سی دی به نشانی بیرجند، خیابان آیت‌الله مدرس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مدیریت روابط عمومی و تبلیغات ارسال شود، افزود: مقالات ارسالی به تفکیک در سه بخش دانش آموزان، دانشجویان و طلاب و ایثارگران بررسی خواهد شد.

 

فلاحی از دریافت ۲۲ مقاله در بخش های مختلف خبر داد و بیان کرد: مقالات برگزیده ۲۵ خرداد ماه سال جاری اعلام می‌شود.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی ادامه داد: به نفرات اول هر بخش مبلغ یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، نفر دوم هر بخش مبلغ یک‌میلیون ریال و به نفرات سوم هر بخش مبلغ ۵۰۰ هزار ریال اهدا خواهد شد.

نظرات کاربران