9. فروردين 1399 - 8:09
بیرجندرسا-معتمدیان گفت: پاسداران همواره با اقتدا به بزرگ پاسدار تاریخ، حضرت سید الشهدا(ع)، در راه حراست از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «محمدصادق معتمدیان» استاندار خراسان جنوبی به مناسبت سوم شعبان، روز پاسدار پیام تبریکی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم شعبان المعظم، سالروز میلاد مسعود بزرگ پاسدار دیانت و حریت، سرور و سالار آزادگان عالم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است، فرخنده روزی که به تشخیص نیکوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با عنوان «روز پاسدار» در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.

 

نامگذاری مدبرانه این مناسبت به نام روز پاسدار، فرصت مغتنمی است برای یادآوری رشادتها و پایمردیهای پاسداران جان برکف، بزرگمردانی که در دوران سراسر افتخار انقلاب اسلامی، همواره با اقتدا به بزرگ پاسدار تاریخ، حضرت سید الشهدا(ع)، در راه حراست از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده اند.

 

مرور تقویم انقلاب، خود گواه محکمی بر این ادعاست، حضور پاسداران دوشادوش دیگر نیروهای مسلح در جبهه های دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران ، همراهی با امدادرسانان در حوادث غیرمترقبه، همفکری با فرهیختگان در فناوری های نوین، همکاری با مهندسین و مشاورین در اجرای پروژه های عمرانی، همسنگری با مدافعان حرم، ... و این روزها هم اعلام همبستگی و اتحاد با مدافعان سلامت کشور در مقابله با مهمان ناخوانده ای که همه حوزه های اجتماعی، اقتصادی و ... را تحت الشعاع قرار داده و این همه تنها بخشی از جان فشانی های پاسداران خدوم نظام جمهوری اسلامی است.

 

اینجانب ضمن تبریک اعیاد خجسته شعبانیه، روز پاسدار را به همه سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که آیه «وَ أَعِدّوُا لَهُمْ ما اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ » را در سینه مالامال از عشق خود حک کرده اند، تهنیت گفته، سعادت و عزت روزافزون همه قوای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب از ایزد منان مسألت دارم.

نظرات کاربران