9. فروردين 1399 - 10:05
بیرجندرسا-سخنگوی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی گفت: با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از بامداد دیروز از ورود و خروج ۳۲۰ دستگاه خودرو در خراسان‌جنوبی جلوگیری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، ناصر خوش‌خبر صبح امروز در تشریح این خبر به رسانه‌های گروهی خراسان‌جنوبی اظهار داشت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انسانی ابتلاء به کرونا براساس تصمیمات کشوری ابلاغ شد.

وی بیان داشت: در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره کرونا، ۱۱ محور مواصلاتی استان در ورودی‌ها و خروجی‌های شهرستان‌های قاین، طبس، زیرکوه، نهبندان و سرایان کنترل می‌شود.

سخنگوی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی پلاک خودروها، بیمه و کارت ملی را از جمله ملاک‌های تعیین شده برای بومی بودن افراد ذکر کرد و افزود: با انسجام و همدلی بین تمام نیروها و عوامل اجرایی و استقبال مردم تاکنون شرایط خوبی نسبت به اجرای طرح در استان داشته ‌ایم.

خوش‌خبر اعلام کرد: از ساعت صفر بامداد دیروز از خروج ۹۰ دستگاه خودرو به خارج خراسان‌جنوبی و همچنین از ورود ۲۳۰ دستگاه خودرو از استان‌های دیگر به خراسان‌جنوبی جلوگیری شده است.

وی در پایان مطرح کرد: براساس دستورهای صادر شده از امروز، یک سوم نیروهای ادارات باید برای پاسخگوی ارباب رجوع در ادارات حضور یافته و دو سوم آن‌ها از مرخصی استفاده کنند.

نظرات کاربران