6. فروردين 1399 - 17:30
بیرجندرسا-بر اساس اعلام برنامه جدید سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند فعالیت ناوگان اتوبوسرانی این شهر تا ۱۶ فروردین ماه جاری فقط چهار ساعت در روز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا،رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند روز چهارشنبه در این باره گفت: در راستای پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا و برای حفظ سلامت شهروندان و ماندن آنها در خانه نیاز است که از تسهیل تردد در شهر جلوگیری شود.

یدالله غلامپور افزود: از طرفی با توجه به تعطیلی اصناف و بازار تا ۱۵ فروردین و همچنین ابلاغیه دولت مبنی بر فعالیت حداقلی کارکنان ادارات و دستگاه‌ها، برنامه فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تا ۱۶ فروردین اعلام شد.

وی اظهار داشت: روزهای کاری فعالیت ناوگان اتوبوسرانی بیرجند صبح از ساعت ۶:۳۰ تا ۸:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ است.

وی خاطر نشان کرد: در روزهای تعطیل رسمی، ناوگان اتوبوسرانی فعالیتی نخواهند داشت و سر فاصله زمانی حرکت اتوبوس‌ها در خطوط با ظرفیت بالاتر هر نیم ساعت و سایر خطوط یک ساعت خواهد بود.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند ادامه داد: شبکه تاکسی بی‌سیم و آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین ناوگان تاکسیرانی با ۳۰ درصد ظرفیت با رعایت مسائل بهداشتی فعال خواهند بود.

نظرات کاربران