6. فروردين 1399 - 18:19
نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
آمریکایی ها در دامی که پهن کردند، غرق خواهند شد
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا دامی را برای جهان پهن کرد که خود در حال غرق شدن در آن است؛ تمام شواهد یک جنگ بیولوژیکی تمام عیار را نشان می دهد.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار بیرجندرسا، با بیان اینکه آمریکا دامی را برای جهان پهن کرد که خود در حال غرق شدن در آن است، گفت: مسئولان چین شواهدی دارند که ویروس کرونا را آمریکایی‌ها به وجود آوردند که یک جنگ بیولوژیکی در کل جهان محسوب می شود.

وی ادامه داد: آمریکایی ها با این ویروس در صدد رسیدن به اهداف خود در دنیا بوده اند، ولی امروز خودشان در همان دامی که پهن کرده بودند دست و پا می زنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به ادعای آمریکایی ها برای کمک به ایران اشاره و تصریح کرد: آمریکایی‌ها امروز با ادعای کمک می‌خواهند بررسی کنند که چگونه می‌توانند بدترین ضربه را بزنند، چراکه در طول تاریخ نشان داده اند اصلا قابل اعتماد نیستند.

حجت‌الاسلام عبادی، جنگ روانی دشمن را برای بدبین کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: امروز استکبار جهانی در صدد است تا در کنار فشارها و تحریم‌های اقتصادی علیه ملت ایران با استفاده از جنگ روانی در فضای مجازی و رسانه‌های مختلف، مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی بدبین کنند.

وی ادامه داد: یکی از راه های بسیار مهم مقابله با عملیات روانی دشمن، راه‌اندازی اینترنت ملی بود که وزارت ارتباطات در این زمینه کوتاهی کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افکارعمومی غرب توسط سرمایه داران هدایت می شود، تاکید کرد: در غرب و آمریکا تمام روزنامه‌ها و رسانه‌هایی که تأثیرگذار هستند، در دست سرمایه‌داران است که با استفاده از آن تمام افکاری که منتهی به منفعت خودشان می شود را به جامعه منتقل می کنند.

حجت‌الاسلام عبادی، غربی ها را مخالف آزادی بیان دانست و تاکید کرد: در غرب رسانه‌های مخالف سرمایه‌داران تا زمانی اجازه صحبت دارند که مخاطب زیادی نداشته باشند، اما زمانی که این رسانه ها دارای مخاطب شوند، مشاهده می‌کنیم که از غرب مستبدتر در عالم پیدا نمی‌شود و بدترین کارهای ممکن را انجام می‌دهد تا این رسانه ها  را در نطفه خفه کند.

وی ادامه داد: غربی‌ها در آزادی بیان صادق نیستند، چراکه برخلاف گفتمانشان که آزادی بیان است به کرات دیده شده است که مطالب خلاف افکار آنان که در شبکه های مجازی انتشار پیدا می کند را حذف می کنند که این رفتارها با آزادی‌بیان در دنیا همخوانی ندارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به آمریکایی ها نمی شود اعتماد کرد، یادآور شد: در سیاست خارجی آمریکایی‌ها، اخلاق و وفای به عهد وجود ندارد و در دروغ‌گویی رو دست ندارند و همچنین خودبرتربین هستند.

حجت‌الاسلام عبادی با اشاره به اینکه کشور های متکی به آمریکا امروز تحقیر می شوند، تصریح کرد: این کشورها آرزو دارند که از نظر سیاسی، نظامی و اقتصادی استقلال داشته باشند، اما به دلیل وابستگی بیش از حد نمی‌توانند این استقلال را به دست آورند.

وی ادامه داد: کشورهایی مانند عربستان تمامی منابع خود را در اختیار آمریکا قرار داده‌اند، اما با این وجود شاهد هستیم که رئیس جمهور آمریکا با وقاحت تمام شاه و ولیعهد عربستان را گاو شیرده خطاب می کند.

نظرات کاربران