6. فروردين 1399 - 13:57
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی اعلام کرد؛
توزیع ۸۴۰ وعده غذای متبرک رضوی در بیمارستان های درگیر کرونا
بیرجندرسا-ابراهیمی از توزیع ۸۴۰ وعده غذای متبرک رضوی در بیمارستان های درگیر کرونای پنج شهرستان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این اقدام همزمان با سراسر کشور در ساعت ۱۱ جمعه ۸ فروردین انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«محمدعلی ابراهیمی» اظهار داشت: توزیع غذای متبرک رضوی بین بیماران مبتلا به کرونا ویروس و کادر درمانی بیمارستان های پنج شهرستان «بیرجند، طبس، فردوس، سرایان و قاین» همزمان با جمعه ۸ فروردین انجام می شود.

 

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی ابن اقدام را موجب دلگرمی بیماران مبتلا به کروناویروس و کادر درمانی عنوان کرد و گفت: ۳۰۰ پرس غذا در بیمارستان ولی‌عصر (عج) بیرجند و ۵۴۰ پرس غذا نیز در بیمارستان های چهار شهرستان «طبس، فردوس، سرایان و قاین» توزیع می شود.

 

وی افزود: علاوه بر بیماران درگیر با کرونا ویروس، تمام کادر درمانی از جمله پزشک، پرستار، بهیار و نیروهای خدماتی از غذای تبرکی حضرت رضا علیه السلام بهره مند می‌شوند.

 

ابراهیمی همچنین از توزیع بسته‌های متبرک نمک، نبات، گلاب، دعای امین‌الله و حرز امام رضا علیه السلام هم بین کادر درمان و بیماران کرونا ویروس خبر داد و گفت: یک عکس از حرم امام رضا علیه السلام نیز تقدیم مدافعان سلامت و بیماران خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: پرچم سبز و متبرک رضوی نیز در پوشش کاملا بهداشتی به داخل‌ بخش‌های مختلف بیمارستان برده می‌شود اما اجازه تبرک جویی و لمس به منظور حفط نکات و مسائل بهداشتی به هیچ یک از کادر درمانی و بیماران داده نمی شود.

 

نظرات کاربران