6. فروردين 1399 - 12:48
بیرجندرسا-رئیس سازمان صمت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امکان خرید اینترنتی ماسک در استان فراهم شده است، گفت: پیگیر تأمین الکل مورد نیاز واحدهای صنعتی برای تولید مواد ضد عفونی کننده هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،داوود شهرکی اظهارکرد: جهت پیشگیری از تردد غیر ضروری هم استانی‌های عزیز امکان خرید اینترنتی و غیر حضوری ماسک در خراسان‌جنوبی فراهم شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: عموم مردم جامعه می‌توانند با نصب اپلیکیشن سامینو و خرید از طریق این اپلیکیشن ماسک را درب خانه تحویل بگیرند.

شهرکی با بیان اینکه توزیع گسترده ماسک در داروخانه‌ها نیز از دیروز فراهم شده است، ادامه‌داد: در خرید اینترنتی، قیمت هر ماسک سه هزار و ۵۰۰ تومان است و در یک بسته ۱۰ تایی توزیع ماسک صورت می‌گیرد که در مجموع ۳۸ هزار تومان هزینه آن می‌شود.

وی با بیان اینکه سه هزار تومان نیز هزینه پیک خواهد بود، افزود: هر کاربر تنها یک بار می‌تواند یک بسته ده‌تایی ماسک از این طریق خریداری کند تا بتوانیم نیازمندی همه خانوارهای خراسان جنوبی در این زمینه را تأمین کنیم.

رئیس سازمان صمت خراسان‌جنوبی همچنین یادآور شد: در جهت تأمین نیازهای مردم در حوزه ماسک و همچنین الکل مورد نیاز واحدهای صنعتی برای تولید مواد ضد عفونی کننده با سایر استان‌ها نیز رایزنی‌هایی داشته‌ایم.

شهرکی یادآورشد: همه همت و تلاش بر این است که با تأمین نیازهای مردم به اقلام بهداشتی آرامش بیشتری به عموم جامعه در مقابله با ویروس کرونا هدیه بدهیم.

نظرات کاربران