5. فروردين 1399 - 16:46
نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف تاکید کرد؛
لزوم تامین وسایل بهداشتی مورد نیاز بیمارستان ها و مردم
بیرجندرسا-خسروی گفت: کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد و امروز باید همه تلاش کنیم تا مشکلات برطرف شود و وسایل بهداشتی در اسرع وقت تولید و در اختیار بیمارستان ها و مردم قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس یازدهم از کارگاه مشترک تولید ماسک گروه جهادی سپهبد شهیدسلیمانی و موسسه خیریه توانمندساز حضرت رسول الله (ص) بیرجند بازدید کرد.

 

نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن خدا قوت و ارج نهادن به این فعالیت جهادی و خداپسندانه گفت: فعالیت امروز مردم، نیکوکاران و گروه جهادی ایران اسلامی در دنیا بی نظیر است.

 

«حسین خسروی» بیان کرد: کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد و امروز باید همه تلاش کنیم تا مشکلات برطرف شود و وسایل بهداشتی در اسرع وقت تولید و در اختیار بیمارستان ها و مردم قرار گیرد.

 

وی حضور داوطلبانه اقشار مختلف مردم به خصوص موسسات خیریه، گروه های جهادی، هیات مذهبی و بسیجیان در ضدعفونی و گندزدایی معابر، ادارات، خیابان ها و روستاها نشان از مشارکت آگاهانه مردم برای کمک به همنوعان خود در حوزه سلامت دانست.

 

وی افزود: با اعتقاد قلبی، معتقدم چنین فعالیت هایی بسیار ارشمند و مصداق بارز یک کار جهادی است و در همین راستا از هیچ کمکی در جهت حمایت از اینگونه اقدامات خیرخواهانه و خداپسندانه، دریغ نخواهیم کرد.

 

«راغبی» سرپرست کارگاه تولیدی ماسک موسسه خیریه توانمندساز حضرت رسول الله صلی الله علیه و آله بیرجند هم گفت: کارگاه تولیدی این موسسه پس از اعلام نیاز به ماسک با همکاری گروه جهادی سپهبد شهید سلیمانی فعالیت خود را به صورت خودجوش و خیرخواهانه از تولید لباس به تولید ماسک تغییر داد.

 

وی عنوان کرد: افرادی كه در این كارگاه‌ فعالیت می‌كنند، نیرو های جهادی و داوطلبان مردمی هستند که به صورت افتخاری فعالیت می کنند.

 

«رضوي» سرپرست گروه جهادی سپهبد شهید سلیمانی هم گزارشی از فعالیت این گروه ارائه کرد و افزود: این گروه با کمک موسسه خیریه توانمندساز حضرت  رسول الله (صلی الله علیه و آله)، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و خیرین یکی از بزرگترین کارگاه‌های تولید ماسک استان را راه اندازی کرده است که با تولید روزانه پنج هزار عدد ماسک مشغول به فعالیت است.

 

وی اظهار داشت : تمامی نیروهای این کارگاه داوطلبان جهادی بوده و در دو شیفت صبح و عصر فعالیت می‌کنند و ماسک های تولیدی در اختیار معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی، مراکز و مساجد قرار می گیرد.

 

رضوي عنوان کرد:ضمن دعوت از خیرین برای کمک به تولید ماسک از خیاطان جهادی خواست تا در این امر خیر سهیم شوند.

نظرات کاربران