5. فروردين 1399 - 13:28
بیرجندرسا-معاون بهرهبرداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی از آمادگی کامل برای حفظ پایداری شبکه‌های برق استان خبر داد و گفت: همه پرسنل صنعت برق استان برای تداوم خدمات‌رسانی مطلوب و تأمین برق پایدار برای مشترکان تلاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، هادی منصوریان ظهر امروز در بازدید از مرکز دیسپاچینگ و فوریت‌های برق استان با اشاره به اجرای پویش «صنعت برق همیشه بیدار »، اظهار داشت: این پویش به‌منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی است برای مداوای بیماران کرونا در کشور تلاش می‌کنند. 

وی بیان داشت: این روزها با استفاده از خدمات صنعت برق نه‌تنها پزشکان و پرستاران قادرند درمان و رسیدگی به بیماران بحران‌زده از کرونا را مدیریت کنند، بلکه امکان امن ماندن مردم در خانه‌ها نیز مرهون تلاش و کار شبانهروزی آنان است.  

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی افزود: کارکنان شرکت توزیع نیری برق خراسان‌جنوبی در بخش‌های ستادی، عملیاتی و خدماتی بی‌منت و بی‌صدا زمینه تأمین رفاه و امنیت و سلامت تمام مردم و کشور را فراهم می‌کنند. 

منصوریان از آماده‌باش کامل 28 اکیپ‌ عملیاتی برق در طرح نوروزی برای خدمات‌‌رسانی به مردم خبر داد و افزود: از این تعداد 11 اکیپ پیمانکاری برای حضور به‌موقع در حوادث احتمالی و 17 اکیپ اجرایی آماده به‌کار برای پاسخ به مخاطرات احتمالی ایام نوروز در نظر گرفته شده است. 

وی با بیان اینکه اجرای طرح نوروزی از 27 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است، گفت: این طرح تا 16 فروردین‌ماه سال 99 ادامه دارد.  

معاون بهرهبرداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی عنوان کرد: در این راستا 17 دستگاه خودروی اتفاقات عملیات، 16 دستگاه بالابر و پنج دستگاه جرثقیل در اختیار اکیپ‌های عملیاتی برق استان قرار گرفته ، علاوه بر این بازدید مستمر از شبکه‌ها و تجهیزات برق‌رسانی در تمام خطوط به‌خصوص نقاط حساس و حیاتی انجام و نسبت به‌رفع نقاط حادثه‌خیز اقدام شده است. 

منصوریان به تلاش شبانه‌روزی همکاران توزیع برق شهرستان‌های استان در بارندگی‌های اخیر اشاره کرد و گفت: رفع سریع خاموشی ایجاد شده برای مشترکین در اثر رعد و برق و بارندگی شدید، تعویض تیرهای شکسته بر اثر طوفان در اسرع وقت، سرویس روشنایی معابر شهرستان، تلاش شبانه‌روزی برای راه‌اندازی ایستگاه پایش سلامت برای همکاران هلال‌احمر از جمله اقدامات صورت گرفته بوده است.

نظرات کاربران