27. اسفند 1398 - 14:43
بیرجندرسا-رئیس هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی گفت: در ارزیابی عملکرد سه ماهه پایانی ۹۸ هیئات اسکواش کشور توسط فدراسیون، خراسان‌جنوبی بالاتر از تهران و در صدر استان‌ها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،علی غنی اظهار داشت: در ارزیابی سه ماهه چهارم فدراسیون اسکواش کشورمان هیأت خراسان‌جنوبی برای نخستین‌بار شگفتی‌ساز شد. 

وی افزود: با اعلام کمیته ارزیابی و عملکرد فدراسیون اسکواش خراسان‌جنوبی در صدر جدول قرار گرفت، تهران رتبه دوم را کسب کرد و یزد در جایگاه سوم ایستاد. 

رئیس هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه سکاندار فدراسیون اسکواش کشورمان طی پیامی از صدرنشینی استان قدردانی کرده است، گفت: کسب این جایگاه نخست در حالی است که استان‌های برخورداری همچون تهران ، اصفهان ، مرکزی، یزد، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و فارس رتبه‌های پاییم‌تر از خراسان‌جنوبی را به‌دست آورده‌اند. 

غنی با اشاره به هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی در ارزیابی سنوات گذشته فدراسیون در رتبه‌های پایین جدول امتیازها بوده است، تصریح کرد: این موفقیت نشان از یک عزم و اراده‌ای فراتر از انتظار فدراسیون به‌رغم عدم امکانات زیرساختی و سخت‌افزاری مناسب می‌باشد. 

وی با اشاره به کسب ۸۴۳ امتیاز هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی در ارزیابی فدراسیون، یادآور شد: اسکواش خراسان‌جنوبی در حوزه بخش همگانی ۵۰۰ امتیاز و قهرمانی ۳۴۳ به‌دست آورده است.

گفتنی است؛ ۱۳۰ اسکواش‌باز سازمان‌یافته در خراسان‌جنوبی فعالیت دارند و سیدامیرمهدی خراشادیزاده و فرزاد حق‌خواه پس از درخشش در اردوی استعدادیابی نونهالان کشور به عضویت تیم ملی اسکواش درآمده‌اند. 

نظرات کاربران