25. اسفند 1398 - 17:12
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی:
۱۳ پرونده تخلف ماسک و دستکش در خراسان جنوبی تشکیل شد
بیرجندرسا-اشرفی گفت: تا پایان روز پنج شنبه (۲۲ اسفند) ۱۳ پرونده تخلف در زمینه گرانفروشی، اختفای ماسک و دستکش در خراسان جنوبی تشکیل شده است و طی این چند روز مورد جدیدی از تخلفات گزارش نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«محمدحسین اشرفی»،اظهار داشت: تا پایان روز پنج شنبه (22 اسفند)، 13 پرونده تخلف در زمینه گرانفروشی، اختفای ماسک و دستکش در استان خراسان جنوبی تشکیل شده است ولی طی این چند روز گذشته مورد جدیدی از تخلفات گزارش نشده است.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی با اشاره به نحوه رسیدگی به پرنده های تخلف اقلام بهداشتی گفت: چند مورد پرونده را دادسرا و چند مورد پرونده را تعزیرات رسیدگی می کند.

 

اشرفی ادامه داد: از 13 پرونده گرانفروشی، اختفای ماسک و دستکش تا پایان روز پنج شنبه، برای هشت پرونده رای صادر شده است و کارهای تحقیقاتی پنج پرونده دیگر در دست اجرا است.

 

وی گفت: متهمان در مجموع به پرداخت 50 میلیون یال جزای نقدی، درج در پرونده و عرضه کالا به نرخ رسمی محکوم شدند، اقلام کشف شده به دانشگاه علوم پزشکی برای توزیع تحویل داده شده است.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی افزود: نظارت بر نانوایی ها توسط اداره کل تعزیرات تشدید شده است و در گشت مشترک سازمان صمت و تعزیرات به صورت موردی از تعدادی نانوایی نظارت شد و تذکرات لازم داده شد.

 

اشرفی افزود: تخلفاتی از نانوایی ها در خصوص موضوع کرونا مشاهده نشده است و تنها تذکرات لازم در خصوص رعایت موارد بهداشتی به متصدیان نانوایی ها داده شده است.

 

وی گفت: در برخی نانوایی ها شاهد کم فروشی و افزودن نمک بوده‌ایم ولی تاکنون پرونده خاص کرونا از مرکز بهداشت دریافت نکرده ایم.

نظرات کاربران