21. اسفند 1398 - 17:03
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی از تمدید مجوزهای بهره‌برداری باشگاههای بخش خصوصی خبر داد و گفت: در راستای اجرا شدن ابلاغیه تعطیلی اماکن ورزشی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بازرسی‌های سرزده‌ای از اماکن ورزشی استان صورت می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، حسن عزیزی بعداز ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی مجوزهای بهره برداری باشگاه‌های بخش خصوصی خراسان‌جنوبی که تاریخ اعتبار آن‌ها نیمه دوم اسفند ماه ۹۸ است، تمدید شد.

وی افزود: به منظور حمایت و همراهی با مدیران و دست‌اندرکاران اماکن ورزشی بخش خصوصی در راستای مصوبه جلسه کمیسیون ماده پنج اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی تاریخ اعتبار پروانه‌های بهره‌برداری باشگاههای بخش خصوصی تا پایان خردادماه ۹۹ تمدید شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در امر پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و به منظور ایجاد رفاه حال مدیران باشگاه‌های خصوصی و کاهش ترددها تمامی فرایندهای تمدید و صدور پروانه بدون مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

عزیزی با اشاره به تعطیلی اماکن ورزشی، استخرهای شنا و باشگاه‌های بخش خصوصی و دولتی خراسان‌جنوبی تا پایان امسال یادآور شد: این تعطیلی در راستای رعایت مسائل بهداشتی، حفظ سلامت جان مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرنا ابلاغ و اعمال شده است.

وی خاطرنشان کرد: به منظور اجرایی شدن ابلاغیه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا کارشناسان و بازرسان اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی بازدیدهای سرزده‌ای به اماکن ورزشی شهرستان‌های استان دارند و با تذکر و در صورت تکرار با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.

نظرات کاربران