19. اسفند 1398 - 11:59
بیرجندرسا-معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صمت خراسان‌جنوبی از کشف یک محموله الکل صنعتی و کلینر در بیرجند با همکاری نیروهای اداره‌کل اطلاعات استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، علی تهوری اظهار داشت: این محموله شامل پنج هزار و ۵۵۰ بطری نیم لیتری الکل صنعتی و یک هزار و ۷۵۰ بطری کوچک کلینر بوده که به مقصد بیرجند حمل شده است.

وی بیان داشت: این محموله در زمان کشف در حال تخلیه از یک دستگاه کامیون در داخل یک انبار بود که پرونده تخلف فرد مورد نظر تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات ارسال خواهد شد.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صمت خراسان‌جنوبی گفت: در این انبار همچنین فیلتر هوای خودرو در حال تولید بود که موضوع در دست بررسی تخصصی بازرسان قرار دارد.

تهوری با بیان اینکه مردم می‌توانند هر مورد مشکوک درخصوص احتکار کالاها را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند، تصریح کرد: بازرسی‌ها در این ایام به‌صورت مستمر و در قالب گشت مشترک در سطح استان ادامه دارد.

وی افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه کالا و خدمات به‌خصوص اقلام بهداشتی، مواد شوینده و ضدعفونی کننده با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد.

نظرات کاربران