9. اسفند 1398 - 13:18
بیرجندرسا-امام جمعه موقت بیرجند گفت:تقویت گفتمان انقلابی در برابر گفتمان سازش خواست مردم از مجلس جدید است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهارکرد: ماه رجب ماه عبادت و دعا است و از این فرصت باید برای ارتقا و رشد معنوی بهره گرفت.

 

امام جمعه موقت بیرجند با تبیین اینکه بر اساس معارف قرآنی دعا خیمه و ستون دین است، بیان کرد: آنچه بین ما و دعا و بندگی فاصله می‌اندازد روحیه غرور و تکبر است.

 

نوفرستی با اشاره به تلاش‌های جامعه پزشکی در برابر کنترل ویروس کرونا، گفت: به نیابت از همه مردم خراسان‌جنوبی از فعالان در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و کادر پزشکی در این عرصه تشکر می‌کنم.

 

وی با تأکید بر اینکه مسائل مربوط به کنترل ویروس کرونا و اطلاعات مربوط به آن توسط وزارت بهداشت تبیین می‌شود، اظهارکرد: بیش از این نباید به واسطه شایعه‌پراکنی رسانه‌های معاند و فضای مجازی استرس به جامعه وارد کرد.

 

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه در یک مثال بی بی سی در طول ۴۸ ساعت حدود ۳۴ خبر درباره بیماری کرونا منتشر کرد، بیان‌کرد: از این تعداد ۲۷ خبر مربوط به ایران بوده است که این هجمه خبری با هدف ایجاد ترس و استرس در جامعه ایرانی صورت می‌گیرد.

 

نوفرستی با بیان اینکه امروزه ایران هراسی و قم هراسی در دستور کار دشمن‌قراردارد، ادامه‌داد: باید مراقب تفرقه‌افکنی‌ها و توطئه‌افکنی‌های معاندان باشیم.

 

وی گفت: در زمینه حضور مردم در انتخابات نیز باید از صمیم قلب از این ملت تشکر کرد که علی‌رغم توطئه‌های مختلف چون تهمت‌زدن به شورای نگهبان، التهابات بازار سکه و ارز و سایر مسائل بار دیگر افتخار آفریدند.

 

امام جمعه موقت بیرجند اظهارکرد: ۷۷ درصد منتخبان مجلس عمدتاً از افراد ارزشی هستند که امیدواریم این امر به تقویت گفتمان انقلابی در برابر گفتمان سازش منجر شود.

 

نوفرستی یادآورشد: خواست عموم مردم از مجلس جدید نیز تقویت گفتمان انقلابی در برابر گفتمان سازش، مبارزه با فساد و فراهم شدن زمینه از بین بردن تبعیض‌ها است.

نظرات کاربران