8. اسفند 1398 - 10:52
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه نیروهای حزب الله همان جبهه انبیاء هستند و جنگ آنها با کفار برای نجات بشر است، گفت: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران، امروز خار چشم دشمنان و استکبار جهانی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، آیت الله «سید علیرضا عبادی» صبح امروز (8 اسفند) در دیدار جمعی از کارکنان هوافضای سپاه پاسداران خراسان جنوبی ضمن تسلیت شهادت امام هادی علیه السلام، اظهار داشت: برخی از افراد آزادیخواه جهان که مسلمان هم نیستند، می بینیم که ارادت خاصی به اهل بیت علیه السلام به خصوص امام حسین علیه السلام و اربعین دارند.

 

وی با بیان اینکه امروز صهیونیست ها برای دشمنی با اهل بیت علیه السلام تخصصی کار می‌کنند، گفت: یکی از همان صهیونیست ها که مسئول تحقیق در مورد دشمنی با امام محمدباقر علیه السلام بود، گفته است که ما که دشمن این‌ها (اهل بیت) هستیم، اما آنچه من مطالعه کردم چنین فردی (امام باقر) در دنیا یا نبوده و یا بی‌نظیر است.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه جایگاه امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در سطح جهان بسیار بالا است، افزود: پزشک جراح آیت الله میلانی در مشهد که علمای دینی بسیاری از ادیان را معالجه کرده بود، لحظاتی که آیت الله میلانی از بیهوشی به هوش آمدند او را مسلمان کرد و او (پزشک مسیحی) اموالش را وقف امام رضا(علیه السلام) کرد، این تاثیر انسان های پاک بر روی قلب آزادیخواهان عالم است.

 

وی با بیان اینکه امروز هم همه آزادگانی که درست فکر می کنند، می دانند که این انقلاب برای نجات بشر است، گفت: آنچه را که خدا به عنوان انسان آفریده است، این امت واحده است که برای نجات انسانها از خودگذشتگی می کنند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خداوند پیامبران را فرستاده تا انسان را در امت واحده حفظ کند، اظهار کرد: انسانها اگر از چارچوب انسانیت خارج شوند به مرحله درندگی و شیطان صفتی می رسند و نتیجه آن جنگ از نوع جنگ حیوانات می شود.

 

آیت الله عبادی نتیجه ویرانی های اخیر در جهان را خارج شدن از انسانیت عنوان کرد و گفت: تمام جنگ و ظلم و آوارگی ها براساس این است که انسان از چارچوب خود خارج شده است.

 

غده سرطانی فساد باید از جهان برچیده شود 

وی با بیان اینکه جهاد در راه خدا یک نوع جنگی است که فتنه و فساد را از میان جامعه بشر بر می‌دارد، گفت: چنانچه غده سرطانی فساد و ظلم از بین بشر خارج شود، آنگاه عدالت در زمین گسترده خواهد شد؛ لذا جنگ انبیاء با دشمنان با جنگ های حیوانی و نفسانی شیطان صفتان عالم فرق دارد چون او برای از بین برداشتن کل جنگ بشریت است.

 

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه زورگوها و دنیا پرست‌ها، کار آنها این است که بر ملت ها غلبه کنند و خودشان هم می‌گویند، فلسفه حکومت در سیستم تفکر غربی این است که انسان‌ها مانند حیوانات گله گوسفند هستند که باید برآنها تصرف کنیم و لذا در بین اینها ترحم و انسانیت معنی ندارد، گفت: استکبار جهانی انسانها را حیواناتی در جهت منافع خود می داند و تمام این شعارهای آنها مکر و حیله است، حقوق بشر و مهد آزادی آنها همه شعار است.

 

فرانسه مهد ظلم و ستم است نه آزادی

آیت الله عبادی با بیان اینکه همین فرانسوی ها که خود را مهد آزادی می دانند ظلم های فراوانی را به بشر کردند، از هفت نفر در الجزایر یک نفر را کشتند، گفت: اینها هر چه توانستند فساد کردند، ضمن اینکه بیش از یکسال است که هر شنبه عده ای از مردم مظلوم و رعیت آنها به خیابان می‌آیند و خواستار حقوق خود هستند، اما مردم بیگناه خود را می زنند و زندانی می‌کنند، اگر هم کسی مسئله هلوکاست را انکار کند طبق قانون فرانسه باید به زندان برود و شکنجه شود، آن وقت اینها خود را مهد آزادی می دانند.

 

وی افزود: به گفته خود غربی ها، چنانچه سرمایه دارها انسانها را تصرف کنند چنان ظلم و شکنجه و کشتاری راه خواهند انداخت که بعد از آن تاریخ تغییر نکند، فکر انها این است، لذا جهاد پیامبران برای جراحی اینها بوده است.

 

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه برنامه دشمن این است که همه انسانها به بردگی و عبادت آنها درآیند، افزود: جهاد در این راه دفاع از بندگان خدا است، لذا پیامبران باید به حمایت این بندگان خدا درایند و آنها را از ظلم نجات دهند.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه چند ده هزار کودک در کشورهای اروپایی ناپدید شدند، که این احتمال می رود که حتی اعضای بدن اینها، را فروخته باشند، گفت: جنگ انبیاء برای برداشتن عناصر فاسد که بر انسانها چیره می شوند و همه کمالات و ارزش های انسانی را از بین می برند، است.

 

وی با بیان اینکه نیروهای حزب الله همان جبهه انبیاء هستند و لذا جنگ آنها با کفار برای نجات بشر است، افزود: سپاه پاسداران و نیروهای نظامی ایران اسلامی،‌امروز خار چشم دشمنان و استکبار جهانی هستند.

 

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه شما با انگیزه الهی و مکتب انبیاء و خاندان اهل بیت(علیه السلام) کار می کنید، که خیلی باید شکر کنید، گفت: باید قدردان مادران و پدران خود باشید که چنین فرزندانی تربیت کردند.

نظرات کاربران