8. اسفند 1398 - 8:57
بیرجندرسا- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از بارش ۱۸ میلیمتری باران در مهوید فردوس خبر داد و گفت: در ۲۴ ساعت آینده برای نقاط سردسیر به ویژه شمال شرق استان بارش برف پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،علیرضا خندان روبا اشاره به بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته بیان کرد: طی این مدت بیشترین بارش‌ها به ترتیب در مهوید فردوس با ۱۸ میلیمتر، فتح آباد با ۱۵ میلیمتر و باغستان فردوس با ۱۳ میلیمتر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در سایر نقاط استان هم بارش‌هایی داشته ایم، اظهار کرد: طبق الگوی نقشه‌های پیشیابی، تا بعد از ظهر امروز بارش پراکنده باران را خواهیم داشت.

مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین در نقاط سردسیر به ویژه شمال شرق استان بارش پراکنده برف پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه گاهی وزش باد شدید در ۲۴ ساعت آینده دور از انتظار نیست، افزود: روند کاهشی دما از دیشب در استان آغاز شده و طی امروز و امشب به صورت محسوس ادامه دارد.

بنا به گفته مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی روند دمای هوای در استان از ظهر فردا جمعه، افزایشی خواهد بود.

خندان رو بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته زهان با صفر درجه سانتی گراد سردترین و دهسلم نهبندان با ۳۰ درجه سانتی گراد گرم‌ترین نقاط بوده اند.

مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی بیان کرد: طی این مدت دمای هوا در مرکز استان حداقل شش درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۵ درجه سانتی گراد بوده است.

نظرات کاربران